Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 10-09-2015 09:51

Lekko będzie zmodyfikowany Smile

Pojawią się między innymi koszulki Gokano, których będzie sporo do zgarnięcia. Pojawią się też jakieś produkty od Kruger&Matz i może coś jeszcze nowegoSmile

@Zordi: Liczby nagród nie podajemy, niestety nie była to to jeszcze liczba czterocyfrowa, więc nie ma się czym chwalić Smile Na pewno jednak dajemy dużo więcej, niż jakakolwiek polska konkurencja, jeśli można kogoś tak sklasyfikować.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - dziczkov - 12-09-2015 09:04

pod względem nagród żadnej konkurecji, jakieś ninja pocket za $1 z aliexpress
a ja czekam na słuchawki z sierpniowego restocka Tongue
obyście nie splajtowali


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 12-09-2015 12:21

To zbieranie punktów 24h jest barrdzo upierdliwe i przez to straciłem kilka pkt, raz wziąłem o 22 a następnego dnia nie zdążyłem :/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mateusz243 - 12-09-2015 18:20

Działa wam strona?

Kod:
Whoops, looks like something went wrong.



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Pitek236 - 12-09-2015 18:52

@[Mateusz243] u mnie to samo


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Szrejter - 12-09-2015 19:04

Sprawdziłem z ciekawości:
Whoops, looks like something went wrong.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zaperr44 - 12-09-2015 19:09

Same here


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Matheo249 - 12-09-2015 20:11

U mnie to samo, może dodają jakieś nowe nagrody czy coś. Zajrzałem na ich fanpage, wszystko jasne Big Grin

We have some technical problems. We will come back as soon as we can!


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 12-09-2015 21:01

W takim razie powinni dać rekompensatę, bo niektórzy nie mają możliwości zebrania punktów i są stratni Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 12-09-2015 21:52

Ja tam na początek bym się modlił, by nie robili cofnięcia bazy danych na którym stracilibyśmy trochę punktów z ostatnich dni.