Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - QpiterQ - 27-08-2015 10:47

(26-08-2015 14:13)Gokano.com napisał(a):  We wrześniu powinna pojawić się nowa opcja zdobywania punktów Smile Prawdopodobnie pod koniec września. Proszę tego jednak nie traktować jako obietnicę, ale będziemy się starać.

Koszulki dla Gold Memberów przybędą do nas w przyszłym tygodniu, więc w przyszłym tygodniu zostaną też wysłane Smile

Zebrałem ponad 20 znajomych, mam golda, ale jak odebrać koszulkę?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 27-08-2015 15:07

W sprawie koszulek sami kontaktujemy się z użytkownikami mailowo.
Niestety czas oczekiwania jest spory, więc trzeba być cierpliwym Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - marex112 - 28-08-2015 01:30

(27-08-2015 10:47)QpiterQ napisał(a):  
(26-08-2015 14:13)Gokano.com napisał(a):  We wrześniu powinna pojawić się nowa opcja zdobywania punktów Smile Prawdopodobnie pod koniec września. Proszę tego jednak nie traktować jako obietnicę, ale będziemy się starać.

Koszulki dla Gold Memberów przybędą do nas w przyszłym tygodniu, więc w przyszłym tygodniu zostaną też wysłane Smile

Zebrałem ponad 20 znajomych, mam golda, ale jak odebrać koszulkę?
Na gold membera nie trzeba zebrać przypadkiem 30 znajomych? Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Marakuja - 28-08-2015 11:21

Jeżeli przez miesiąc nie zaprosisz 30 osób to zmniejsza ci się limit do 20 osób na gold membera Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 28-08-2015 12:43

Skąd Wy bierzecie takie informacje? Smile

Limit nie zmniejszy się już do 20 osób. A jeśli komuś się zmniejszył to jest to błąd i będzie musiał zostać poprawiony.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 01-09-2015 11:07

@[Gokano.com] Wiadomo już coś o wysyłce nagród z sierpniowego restocku?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 01-09-2015 11:46

I o restocku wrzesniowym?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kamildv5 - 01-09-2015 16:10

(01-09-2015 11:46)banipunz napisał(a):  I o restocku wrzesniowym?

"Next restock will take place 15th September."
info na fp gokano


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 01-09-2015 20:07

O restocku tak, jak wyżej jest informacja na facebooku. Ale martwi mnie raczej branie udziału w następnym skoro nie uświadczyliśmy żadnego info i pewnego dnia wysyłki nagród z poprzedniego.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 01-09-2015 20:38

Pisaliśmy na fb, że nagrody z ostatniego restocku zostaną wysłane na początku września. Teraz mogę uaktualnić informację, że będą wysyłane pod koniec przyszłego tygodnia.

Jutro wysyłamy koszulki dla Gold Memberów zarejestrowanych przed 7 lipca Smile Koszulki są naprawdę super, a nadruk jest złoty - ciężko to dobrze uwiecznić na zdjęciu, trzeba zobaczyć na żywo.

[Obrazek: Hnvlzk.jpg]