Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adios123 - 22-08-2015 16:23

Mroczek, ogarnij sie. Nie nabijaj postow.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - marex112 - 22-08-2015 18:37

Weźcie dajcie ostrzeżenie temu Mroczkowi albo w ogóle go zbanujcie.
Z natury jestem miły dla ludzi, ale to co wyprawia tutaj to dziecko to przechodzi ludzkie pojęcie Tongue
Współczuję ekipie Gokano, że muszą czytać jego wypociny.
To już trochę pod nękanie podchodzi.
Nie wygrałeś jeszcze człowieku, a już się chcesz z nimi dogadywać facepalm
Z tym kurierem to już w ogóle dowaliłeś hahahaa beka


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 22-08-2015 18:45

Ale o co ci chodzi?
To że mam prośbę to już jest jakiś problem?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Majka - 22-08-2015 18:48

(22-08-2015 18:45)Mroczek napisał(a):  Ale o co ci chodzi?
To że mam prośbę to już jest jakiś problem?

Piszesz nie na temat, nabijasz posty a później wątek jest nieczytelny.
Zauważyłam nie tylko w tym temacie. + 20 %
Twoje posty nie wnoszą nic do tematu dyskusji.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 22-08-2015 20:04

Ja tu wchodzę do tematu by poczytać jakieś nowości na temat serwisu oraz nagród otrzymanych przez poprzedników, a to tylko Mroczek robi spam.

Podniecasz się jakby ci się należała każda nagroda i jeszcze administracja ma cię traktować specjalnie? Ogarnij się dziecko.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - 19kuba08 - 22-08-2015 21:38

(22-08-2015 13:35)Mroczek napisał(a):  Bo właśnie mam taką prośbę / pytanie.

Czy jest możliwość ( bardzo mi na tym zależy ) wysłania koszulki goldmembera oraz tableta na którego zbieram punkty kurierem?
Wiem że może to brzmi nietypowo,ale bardzo mi zależy na tym. Po prosty jest kilka powodów.

Byłoby mi niezmiernie miło i chciałem wam przekazać że bardzo mi na tym zależy.

Wiem że może kurier drożej kosztuje od poczty polskiej ale .. mam na paypalu tylko 5,18 zł także mógłbym dołożyć .. zawsze coś.
Nie musiałyby być to przesyłki hurtowe na już

Tylko koszulke gold membera i tableta na którego zbieram punkty Smile

Pozdrawiam gorąco i liczę na przyjęcie mojej prośby

widzisz chłopie... gardzą nawet twoimi 5 złotymi xD


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 23-08-2015 11:33

Dobra chciałem wyprostować sprawę bo widać kogoś tu spina.

Po pierwsze zadałem pytanie do Gokano.com,dzięki swojej uprzejmości oczywiście mi odpowiedziało..

Czy pytając się o kuriera nabijam posty? Czy was na prawdę podniecają ? Myślicie że szaleje za tymi bezwartościowymi postami?
Sami odbiegacie od Gokano .. Załączam zdjęcia ..
[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

ten szczególnie odbiega od gokano..
[Obrazek: image.jpg]

Nie rozumiem waszej nienawiści, człowiek chce się czegoś dowiedzieć a wy żeby zabłysnąć wtrącacie się..

GOKANO.. Jeżeli zawiniłem pisząc tego posta z prośbą o przesłanie przesyłki kurierem to bardzo was przepraszam..

Prosiłbym drogiego moderatora o skasowanie tych bezsensownych postów urażających moją osobowość i nie tylko. Zaśmiecają one CZYTELNOŚĆ tematu..
Żeby nie było waszego offtopu ..

Gokano,macie w planach wprowadzić jakąś nową rangę typu gold member?
;-;


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 23-08-2015 12:30

(23-08-2015 11:33)Mroczek napisał(a):  Gokano,macie w planach wprowadzić jakąś nową rangę typu gold member?
;-;

Aktualnie nie.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 23-08-2015 13:24

2 szybkie pytanka:
1. Kiedy wysyłka nagród z ostatniego restocku?
2. Czy jest jakiś restock w tym miesiącu?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 23-08-2015 13:31

1. Miała być chyba na początku września.
2. Kolejny restock ma być 10 września.