Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 14-08-2015 21:30

Jestem za Roxi Tongue

A tak wgl czemu tak cicho w temacie?
Gokano odp na moje pytania?

Tak nikt nie pisza za bardzo ani nic :f


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - SmigolMarek - 14-08-2015 21:31

(14-08-2015 21:11)Roxi5017 napisał(a):  @[Gokano.com] Wprowadźcie możliwość zdobycia dziennego punktu, od razu po północy (od 00:00 do 23:59), a nie po upłynięciu równego 24h od poprzedniego zebrania punktu, jest to bardzo uciążliwe, często zdarza mi się zapomnieć zebrać go (pomimo logowania się kilka razy), bo nawet nie mam informacji o której mogę. Wchodzę rano najczęściej na gokano. Wink

Dla mnie także jest to bardzo uciążliwe :/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 15-08-2015 12:32

Wszystko co mieliśmy zaproponować zaproponowaliśmy więc już nikt nic nie pisze Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Lampardzino - 16-08-2015 11:59

dokładnie z tym punktem co 24 godz to jest problem ;/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Scoobyx - 16-08-2015 13:08

Logika tego wcale nie jest taka zła. W końcu pewna część osób będzie miała kilka punktów więcej, co ostatecznie może im pomóc zdobyć lepszą nagrodę. Big Grin Więc wątpię czy gokano to zmieni.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 16-08-2015 18:06

Ja tam mam o 16:30 2 pkt za logowanie także nie jest źle. Zawsze pamiętam więc Big Grin

Jutro dzwonię do Gokano bo mam kilka ważnych dla mnie pytań, mam nadzieję że nie będę im przeszkadzał .. Bo coś na zarabiam ostatnio nie wbili ale nie dziwię się jak taka społeczność . Jak macie jakieś pytanie to zadam je.

A wy wgl jakie chcielibyście nagrody do prizes dodać,co Big Grin?

Ja tylko błagam żeby był ten tablet : "Kruger&Matz Eagle 975" kosztuje 749 PLN to ciekawe za ile bd pkt,bd za 400 ? może więcej Tongue?
a z tymi pkt to 234 GN i 32 refów to nawet nie wiem czy dużo czy mało,ile wy macie? nie wiem czy jestem na końcu w Polsce z pkt czy na przodzie gdzieś Big Grin?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Nektus - 16-08-2015 18:14

Ja mam 260 pkt. i 28 poleconych Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 16-08-2015 18:17

a to ty pewnie wcześniej ode mnie wbiłeś do serwisu ?Big Grin kiedy się zarejestrowałeś?


dodajcie screeny żeby było ciekawiej ..
bo posty pojawiają się raz-dwa razy dziennie ostatnio także.. ;D
================================================

@@INFO@@

Pytałem się na fb kiedy gokano doda nowe nagrody:

"Myślę, że niedługo uaktualnimy zakładkę Prizes bynajmniej w części uaktualnimy."


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 16-08-2015 18:55

(16-08-2015 18:06)Mroczek napisał(a):  Ja tam mam o 16:30 2 pkt za logowanie także nie jest źle. Zawsze pamiętam więc Big Grin

Jutro dzwonię do Gokano bo mam kilka ważnych dla mnie pytań, mam nadzieję że nie będę im przeszkadzał .. Bo coś na zarabiam ostatnio nie wbili ale nie dziwię się jak taka społeczność . Jak macie jakieś pytanie to zadam je.

A wy wgl jakie chcielibyście nagrody do prizes dodać,co Big Grin?

Ja tylko błagam żeby był ten tablet : "Kruger&Matz Eagle 975" kosztuje 749 PLN to ciekawe za ile bd pkt,bd za 400 ? może więcej Tongue?
a z tymi pkt to 234 GN i 32 refów to nawet nie wiem czy dużo czy mało,ile wy macie? nie wiem czy jestem na końcu w Polsce z pkt czy na przodzie gdzieś Big Grin?

Zadaj pytania na facebooku lub tutaj na forum i na wszystkie odpowiemy, a przy okazji odpowiedzi zobaczą inni użytkownicy. Nie mamy oficjalnej infolinii, więc dzwonienie na numer, który mogłeś znaleźć gdzieś w internecie może być mniej skuteczne.
Trochę cierpliwości, nie możemy zdradzać od razu wszystkich informacji o kolejnym restocku. Z czasem będą pojawiały się nowe, również te dotyczące nagród.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 16-08-2015 19:38

Aha rozumiem.


Z koszulkami ani widu ani slychu Tongue?

Jak ustalacie ceny nagrow w pkt :-D?

Co to za model Gopro w prizes?