Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 05-08-2015 20:41

z hejtem trzeba się pogodzić w tego typu serwisach, bo jak ludzie nie wygrają to od razu myślą, że to scam


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 05-08-2015 20:49

Jestem pełen podziwu dla tego serwisu, bo to był chyba pierwszy restock na jakim byłem w którym moja przeglądarka nie myślała za długo gdy w ten czas nagrody już znikały Idea


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - dziczkov - 05-08-2015 21:09

od 4h odświeżałem stronę dosłownie co 2 minuty i opłacało się Big Grin słuchaweczki sony zamówionę, teraz tylko czekać na przesyłkę


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adios123 - 05-08-2015 21:41

Jak to popus mawia:
Polska zagranicoo! Haha


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Isozaki - 05-08-2015 21:46

Słuchawki zgarniete, najpierw brałem myszkę ale za długo wpisywalem dane i mnie ktoś.wyprzedził xD w końcu wziąłem sluchaweczki xd


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 05-08-2015 21:55

(05-08-2015 20:24)rayden napisał(a):  Jakieś informacje na temat wysyłki nagród z dzisiejszego restocku? :Cool
Nagrody z dzisiejszego restocku będą wysyłane prawdopodobnie na początku września.

Niedługo powinny nam przyjść koszulki dla Gold Memberów, ich tez będzie sporo do wysłania Smile

(05-08-2015 20:49)CrisPL napisał(a):  Jestem pełen podziwu dla tego serwisu, bo to był chyba pierwszy restock na jakim byłem w którym moja przeglądarka nie myślała za długo gdy w ten czas nagrody już znikały Idea

Wzięliśmy porządne serwery, więc działały podczas restocku bardzo ładnie Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - SmigolMarek - 05-08-2015 21:58

Dopiero za miesiąc będzie wysyłka? Rolleyes Trochę długo


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 05-08-2015 22:03

Tez mi się wydaje że to zdecydowanie za długo ale trudno


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Isozaki - 05-08-2015 22:08

Długo długo, bez problemu w tym miesiącu powinny zostać wysłane.


Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Scoobyx - 05-08-2015 22:29

Powinniście pochwalić za serwery, które wytrzymały bez żadnych lagów. Ani razu nie zdarzyło mi się, żeby serwis działał inaczej niż normalnie. Duży plus dla was. Teraz tylko czekać na następny restock i nagrody. Serwis godny uwagi, rzekłbym nawet, że to "reaktywacja" lockerz polecam.