Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 29-06-2015 19:09

Ehhh szkoda ze troche wczesniej nie dowiedziałem się o stronce Sad
Pochwalcie się jeśli wylapiecie coś w jutrzejszym restocku Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Loris - 30-06-2015 20:29

Restock już był, a nagrody się kończą Smile Chciałem Go Pro zawinąć ale ktoś mi sprzątnął z przed nosa :/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - traku - 30-06-2015 20:31

No to trzeba upolować coś ciekawego Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 30-06-2015 20:53

Zamówiłem pendrive, zobaczymy czy przyjdzie Big Grin
Jak ktoś ma dostęp do formularza zamówienia to prosiłbym o zapisanie kompletnej strony i podesłanie na PW.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mksiak - 30-06-2015 20:57

Również pendrive zamówiony, jest jeszcze wiele nagród Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - v3XeR - 30-06-2015 21:58

Żałuje że nie założyłem konta na tym serwisie gdy tylko się o nim dowiedziałem.. Żyłem w przekonaniu że nawet nie odbędzie się ten restock ;p

Mógłbym sobie już zamówić porządny gadżet, liczyłem ile pkt bym zdobył i byłoby ich sporo xd


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 01-07-2015 15:35

Jeszcze kilka nagród zostało. Chyba daliśmy ich za dużo, skoro nie chcecie brać Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Loris - 01-07-2015 18:33

(01-07-2015 15:35)Gokano.com napisał(a):  Jeszcze kilka nagród zostało. Chyba daliśmy ich za dużo, skoro nie chcecie brać Smile

Kiedy wysyłacie Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 01-07-2015 19:54

Około połowy lipca Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 01-07-2015 20:31

Eeeh a ja dopiero pierwszego refa złapałem :/