Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 21-08-2017 18:07

A więc tak się rozwiązała moja sprawa z nagrodą z majowego restocku facepalm



[Obrazek: gokaaa.png]




Ciężko mi to jakkolwiek komentować...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 24-08-2017 15:37

Peszek. Ja myślałem, że takowego maila dostanę do drona, bo strona coś świrowała i jakieś błędy waliła.

Przynajmniej masz punkty z powrotem.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - dandun1 - 10-09-2017 21:39

Nagroda z lipca wysłana, orientuje ktoś ile się oczekuje od statusu "sent"?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 28-09-2017 22:27

Powiem tak! Było warto <3



[Obrazek: gokano12121.png]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Królik524 - 28-09-2017 22:34

Wbiłem dwie minuty po restock alert na fb i nic juz nie było do tego padła strona xd Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 28-09-2017 22:41

(28-09-2017 22:34)Królik524 napisał(a):  Wbiłem dwie minuty po restock alert na fb i nic juz nie było do tego padła strona xd Big Grin

To już zdecydowanie za późno Smile

Ja wziąłem drugiego już z tego serwisu pendrive'a 16GB Kingston dobry i się sprawdza Big Grin

Tak łatwo mi restock'i teraz wchodzą, a bieda z punktami Sad


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 28-09-2017 22:51

Teraz u mnie bieda z punktami. Mam nadzieje, że tym razem nie będzie żadnego "błędu w systemie" i nagrodę normalnie wyślą Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Xanthi - 28-09-2017 22:54

Drażni mnie ta strona co raz bardziej -.- Wbijasz, kilka sekund i strona pada Wink Niech sie zawijają jak Lockerz, bo tutaj też boty opanowały widzę...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 28-09-2017 22:57

(28-09-2017 22:54)Xanthi napisał(a):  Drażni mnie ta strona co raz bardziej -.- Wbijasz, kilka sekund i strona pada Wink Niech sie zawijają jak Lockerz, bo tutaj też boty opanowały widzę...

A myślisz, że z jakimkolwiek innym serwisem będzie inaczej? Idź sobie ponarzekaj gdzie indziej. Trzeba mieć fart i sposób niekoniecznie bota.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 28-09-2017 22:58

Dokładnie. Spokojnie można bez bota wyrwać nawet te droższe nagrody. Trzeba mieć po prostu trochę farta, żeby strona nie wywaliła i oczywiście cały czas czatować przed komputerem. Innej rady nie ma.