Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 06-07-2017 22:22

Wysłali bo koszulka, na nagrodę byś czekał jeszcze z 3 miechySmile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - SmigolMarek - 07-07-2017 04:43

No właśnie to mnie zastanawiało. Oczekiwałem że wyślą minimum 3 miechy od restocka a tu ledwo ponad miesiąc status sent


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 07-07-2017 12:04

U mnie kamerka Xiaomi również status "SENT" Huh Czyli na dniach powinna być. Jakby ktoś był zainteresowany kupnem to priv Smile Mam już jedną z poprzedniego restocku Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 07-07-2017 15:27

I po restocku. Nic nie wziąłem zbieram punkty Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 07-07-2017 15:29

Ja polowałem znów na kamerkę. Dane wpisane, captcha zrobiona, klik i nic się nie dzieje Big Grin Wywaliło stronę, a po wejściu już nic nie było :/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - dandun1 - 07-07-2017 15:40

Chciałem xaiomi, wnilem o 16:14 i zdążyłem tylko, albo aż na myszkę bezprzewodoea. Ż telefonu, ale jeszcze mi zlagowalo bo net słaby akurat byl


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 07-07-2017 15:42

Trzeba mieć szczęście do tej captchy, ja wypełniłem dane jak i captche wszystko dobrze a przynajmniej tak mi się wydawało, okazało się źle, a po ponownym wpisaniu danych oraz wypełnieniu captchy nie było już mojego upragnionego neetoboka ;P


No ale cóż, na pocieszenie wygrałem kubek, musiałem czekać ponad 9 miesięcy do zdobycia kolejnej nagrody na Gokano.

[Obrazek: 2144n4p.jpg]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 08-07-2017 01:39

Po kilku miesiącach wreszcie coś się udało zgarnąć Wink
https://scr.hu/JAMd7L


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - WuJeKuBa - 13-07-2017 21:30

Czym się różni GN od VP? Z tego co widzę, to tylko za punkty VP mogę coś wymienić na jakąś nagrodę, więc po co zbierać punkty GN? I jeszcze jedno pytanie, a mianowicie co z systemem poleconych jak to działa i czy przyznaje nam również jakieś punkty za to, że osoba polecona z linku wypełnia jakieś oferty?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - hubert2002 - 13-07-2017 21:36

Ja zgarnąłem 10$ Smile