Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 29-04-2017 14:47

CrisPL żeby się później nie okazało że wygrałeś go przez błąd Big Grin tak jak inny użytkownik ZC telefon Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Azir - 29-04-2017 19:25

Dzisiejsza wygrana:
[Obrazek: jtrQPvy.jpg]

Mogłem wygrać coś lepszego, lecz nie miałem czasu. Informacje o restocku zauważyłem ponad 30 minut po jej ogłoszeniu. Jedyne nagrody które wtedy pozostały to random steam game i jakieś giftcardy.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - dandun1 - 29-04-2017 21:56

@Gokano.com
No to niezły restock. Nawet powiadomienie poprzez aplikację nie przyszło.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 29-04-2017 22:08

Ta aplikacja to niezły shit. Kolejny restock z kolei i znów brak powiadomienia. Chyba w ogóle nie jest już wspierana przez Gokano.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 30-04-2017 02:17

Ja po pierwszym restocku, w którym ta apka była to sobie odpuściłem. Bo po prostu przegapiłem. Najlepiej przeglądarka i dodatek, który sprawdza stronę Wink

I co tak łyso w temacie? Wszyscy już odpuścili gokano? Sad


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Azir - 30-04-2017 12:28

@CrisPL
Były pogłoski, że to scam. Aczkolwiek zostałem przy stronce i okazało się, że nagrody nadal są wysyłane.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - SmigolMarek - 30-04-2017 13:04

Nagrody są wysyłane lecz czas w którym wysyłają jest odstraszający.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 30-04-2017 15:36

Lepszy rydz niż nic.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 30-05-2017 21:31

Cześć wariaciki! Po długiej przerwie Rayden wraca do formy Heart


[Obrazek: gokano.png]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - dandun1 - 30-05-2017 21:35

O której godzinie dostałeś powiadomienie? Bo nie wierze, że w dwie minuty poszły wszystkie nagrody.