Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Matheo249 - 16-02-2017 20:22

@[Gokano.com] Kiedy będzie wysyłka nagród za listopadowy restock?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 21-02-2017 15:51

dziś dostałem na maila Gokano.com sent you a Random Steam Game! Smile jak ktoś chce kod to niech napisze bo brałem co było ale mi to nie potrzebne Xpokerface


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Martinuss - 26-02-2017 00:06

Istnieje jeszcze coś takiego jak GoKano GoUpload?
Bo z tego co tam kojarzę to w 2013 można było wypłacać pieniądze na konto bankowe, prawda? Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 26-02-2017 00:58

(26-02-2017 00:06)Martinuss napisał(a):  Istnieje jeszcze coś takiego jak GoKano GoUpload?
Bo z tego co tam kojarzę to w 2013 można było wypłacać pieniądze na konto bankowe, prawda? Wink
Gokano to serwis z nagrodami, a nie zarobkowy. Mylisz serwisy Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CzubekOstry - 28-02-2017 12:51

Siemka da ktoś zaproszenie na Gokano ? Z góry dzięki [email protected]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CzubekOstry - 09-03-2017 09:37

Mam pytanko próbuje sie zalogować a cały czas na stronie pisze Activate account first co mam zrobic ?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 09-03-2017 10:03

Aktywować konto na mailu.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 09-03-2017 14:56

16 lutego pisałem co z nagrodami listopadowymi, odpisali 22 lutego i 23, dzień później miałem dostać znać. Okazało się, że wygrałem telefon Motorola Moto G przez błąd i od tamtego czasu zero odpowiedzi i nawet brak zwrotu pkt, chodź pisałem już kilkakrotnie na fb oraz e-mail. Wydaje mi się, że powoli ta strona to tylko zwykły scam.

Jeśli naprawdę wygrałem telefon przez błąd, choć ja tak nie uważam, to co za problem zrobić 1 nagrodę mniej na przyszły restock? No a jak dużo osób miało taki sam błąd to restock powinien być powtórzony...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 09-03-2017 20:07

Wysłali wam nagrody z restocku, który był 1 lutego?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Królik524 - 09-03-2017 23:34

Mi nie wysłali Big Grin