Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - pamk22 - 01-02-2017 19:11

$1 na PayPal, zawsze coś Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - pierre2e - 01-02-2017 19:12

Wie ktoś czemu nie mam mojej nagrody w ordered prizes? Kilka minut temu jeszcze ją miałem i odjęło mi punkty jeszcze smutny

//edit

dobra jakieś bugi są mam spowrotem XDD


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczuekoneone - 01-02-2017 19:17

@Gokano.com A może mają boty ?
Udało mi się zgarnąć random gre steam, kiedy będziecie wysyłać kody ?
A i może zróbcie restock dla polaków tylko JerkJerk


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Ewcia6000 - 01-02-2017 20:17

[Obrazek: 83625557254366378412.jpg]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 01-02-2017 21:57

(01-02-2017 18:58)Gokano.com napisał(a):  Przed chwilą wstała. Online w jednym momencie było ponad 2 razy więcej osób niż przy rekordowym wyniku w przeszłości. Jeszcze przed padnięciem zostało zamówione ponad 1000 nagród, czyli nieduża część ogólnie całości. Jak uważacie, że się zescamiliśmy to najwyraźniej nie wiecie, w jaki sposób działają takie serwisy jak nasz, czy w przeszłości przykładowe Lockerz Wink Wszyscy nagród nie wygrają - to niemożliwe.

To nie dziwne, że dobrą nagrodę jest ciężko zgarnąć. Gdyby to było za łatwe to nie miałoby sensu.

I uwierzcie, żeby ogarnąć takie serwery, które miałyby utrzymać dzisiejszą aktywność podczas restocku to nic by nam nie zostało na nagrody na restock...

Pozdrawiam serdecznie i gratuluję tym, którzy jednak coś zgarnęli. Kolejny restock raczej bez alertu z wiadomych przyczyn Smile

PS: W momencie, w którym piszę to zdanie Gokano działa w miarę sprawnie, a liczba osób online jest większa, niż rekordowy wynik w przeszłości, więc zarzucanie nam, że nie robimy nic z serwerami lub optymalizacją strony jest nie na miejscu.


Zróbcie drugi serwis tylko dla Polaków Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zaperr44 - 01-02-2017 22:05

Cytat:Zróbcie drugi serwis tylko dla Polaków Smile

Nie opłaca im się bo 2/3 alertów wykupują araby za te wszystkie baryłki ropy Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - pierre2e - 01-02-2017 22:18

to chyba nie te araby bo widać po prof XD


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 01-02-2017 23:24

@[Gokano.com] a może zrobić Restock Alert ale na zasadzie 2-3h przed restockiem? Przez co araby nie miałyby za bardzo pola do popisu żeby wstawiać wcześniej datę i godzinę restocku.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Bitu - 01-02-2017 23:42

Spoko, ja też nic. Nie bawię się tak! 4 No dobra, najwyżej pooszczędzam punkty i po roku spróbuję znowu.Jerk2


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - pierre2e - 03-02-2017 11:58

Bitu trzeba było otworzyć stronę po tym jak naprawili ją, jeszcze były nagrody i zgarnąłem jeszcze 3$ na amazona ;DD
/Odpisz priv xd