Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MACIEJ4175 - 30-01-2017 17:48

Może ktoś powiedzieć chociaż którego dnia to będzie?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 31-01-2017 16:09

Wykupił ktoś restock alert, i też tak jak ja nie ma pokazanej daty i godziny restocku?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - pierre2e - 31-01-2017 16:45

Ja już mam pokazaną date i godzinę sprawdź jeszcze raz gokano.
@MACIEJ4175 Nie nikt nie będzie robił sobie konkurencji.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 31-01-2017 23:48

Godzine i date łatwo znaleźć na fb Tongue znowu nie wiem po co kupiłem jeżeli znalazłem screeny z poprawną data i godzina...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 01-02-2017 03:01

(31-01-2017 23:48)Kryspin napisał(a):  Godzine i date łatwo znaleźć na fb Tongue znowu nie wiem po co kupiłem jeżeli znalazłem screeny z poprawną data i godzina...
Niby ta, ale jest też masa screenów z fake godzinami resa. Gdybyś nie wykupił alerta to nie miałbyś pewności która informacja jest prawdziwa, a które nie.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - pierre2e - 01-02-2017 11:12

Kur pewnie araby wrzuciły alert.. jak oni mnie wkurzają to szkoda gadać.
Ciekawe czy coś wygram ..


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 01-02-2017 18:32

Restock Smile

Wpisywałem dane do drona i nie wyrobiłem Sad
Wziąłem tą śmieszną myszkę za 70GN.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 01-02-2017 18:34

A mi pierwszy raz strona padła xd
Przy tablecie mi errora wywalilo i koniec Huh


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 01-02-2017 18:34

U mnie się nawet formularz do danych nie załadował. Od razu "Whoops. Something goes wrong!"


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - pierre2e - 01-02-2017 18:34

To chyba jakiś żart?!
Widać że ustawione było, mieliście taki biały pasek i Whoops. Something goes wrong!?!

nic nie wygrałem.