Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 17-10-2016 16:38

(17-10-2016 16:33)Roxi5017 napisał(a):  "Next big restock will take place between 4th and 7th November!

There will be no restock alert, everyone has equal chances. Restock can taken on either 4th, 5th, 6th or 7th November.
It will be a surprise, restock can happen any time, so keep your eyes open.

There will be some new prizes of which we will inform you before the restock!" - z facebooka gokano Tongue

Porażka jedynie na farcie. Nie mam zamiaru kampić dzień i noc od 4 do 7 listopada. facepalm
Myślałem, że będzie jak na początku jeden dzień bez restock alert.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 17-10-2016 17:23

no to od tego odświeżania strony to będzie raczej na pewno duży restock ;p


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 17-10-2016 19:09

Ja też nie zamierzam kampić specjalnie, jak sie uda to sie uda. Łaski nie robią. Zbieranie punktów odpuściłam miesiąc temu, gdy kolejny restock byl bezowocny przez boty (od 9msc jakoś nic nie wygrałam wartego więcej niz 3$, porażka) Wink Normalnie już bez bota nic dobrego nie da sie wyrwać... Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - ksipa - 18-10-2016 08:42

(17-10-2016 19:09)Roxi5017 napisał(a):  Ja też nie zamierzam kampić specjalnie, jak sie uda to sie uda. Łaski nie robią. Zbieranie punktów odpuściłam miesiąc temu, gdy kolejny restock byl bezowocny przez boty (od 9msc jakoś nic nie wygrałam wartego więcej niz 3$, porażka) Wink Normalnie już bez bota nic dobrego nie da sie wyrwać... Wink

w sierpniu dorwałem kamerkę, we wrześniu dysk, więc jak widać da się bez bota Huh


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 18-10-2016 21:33

(18-10-2016 08:42)ksipa napisał(a):  
(17-10-2016 19:09)Roxi5017 napisał(a):  Ja też nie zamierzam kampić specjalnie, jak sie uda to sie uda. Łaski nie robią. Zbieranie punktów odpuściłam miesiąc temu, gdy kolejny restock byl bezowocny przez boty (od 9msc jakoś nic nie wygrałam wartego więcej niz 3$, porażka) Wink Normalnie już bez bota nic dobrego nie da sie wyrwać... Wink

w sierpniu dorwałem kamerkę, we wrześniu dysk, więc jak widać da się bez bota Huh

Tak na farcie właśnie i o tym mówię. Ja od 3-4 restocków nic nie mogę zgarnąć, bo zwyczajnie strona dopuszcza mnie dopiero gdy już wszystko jest wybrane pokerface


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 18-10-2016 21:39

(18-10-2016 08:42)ksipa napisał(a):  
(17-10-2016 19:09)Roxi5017 napisał(a):  Ja też nie zamierzam kampić specjalnie, jak sie uda to sie uda. Łaski nie robią. Zbieranie punktów odpuściłam miesiąc temu, gdy kolejny restock byl bezowocny przez boty (od 9msc jakoś nic nie wygrałam wartego więcej niz 3$, porażka) Wink Normalnie już bez bota nic dobrego nie da sie wyrwać... Wink

w sierpniu dorwałem kamerkę, we wrześniu dysk, więc jak widać da się bez bota Huh

Dla tej Pani, wyrażenie "bez bota" nie istnieje Cool


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - jigorex - 30-10-2016 12:21

Ktoś jeszcze korzysta ?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 30-10-2016 21:07

korzysta


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zaperr44 - 31-10-2016 13:01

Ważne że muslimy ze swoimi botami wyciągają co restock nagrody i to dla nich jest najważniejsze Sex


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MrNorbi - 31-10-2016 15:10

I ważne, że polacy i inni "niemuslimowcy" z różnych części świata, którzy nie pieprzą głupot na forum wyciągają nagrody co restock bez botów Wink