Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MACIEJ4175 - 17-09-2016 14:34

(17-09-2016 13:09)xRSx napisał(a):  Jeżeli admin Gokano zobaczy ten post to bardzo prosiłbym o sprawdzenie emaila ([email protected]). Napisałem tam dość ważną wiadomość (mój email: [email protected]). W skrócie chodzi o to, że podałem zły adres PayPal.

Również napisalem Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 21-09-2016 11:24

@[Gokano.com] kiedy wysyłka PP z fast restocku który był 03.08?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MACIEJ4175 - 21-09-2016 16:02

Dzisiaj zmienili mi email paypala wiec cos rusza powoli ;d


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - flown - 22-09-2016 15:24

Tez wyswietlaj a się Wam te chamskie pop-up'y na Gokano czy mam adware na kompie?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 22-09-2016 15:53

Wyswietlaja, na mobilce mozna nerwicy dostac, gokano chyba uwaza nas za debili jak dziennie musimy widziec ten sam post z aktualnosci, ilez mozna... Juz kiedys pisalismy o tym, ale maja nas gdzies Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 24-09-2016 17:09

Niestety obecna ilość reklam w tym serwisie zaczęła mnie denerwować, ale wystarczy parę linijek kodu i ze strony można znowu normalnie korzystać Wink
Niedziałanie linków jest spowodowane klasą "blocked" na przyciskach. Po usunięciu tej klasy linki znowu działają Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MACIEJ4175 - 25-09-2016 21:16

(24-09-2016 17:09)Spyrek napisał(a):  Niestety obecna ilość reklam w tym serwisie zaczęła mnie denerwować, ale wystarczy parę linijek kodu i ze strony można znowu normalnie korzystać Wink
Niedziałanie linków jest spowodowane klasą "blocked" na przyciskach. Po usunięciu tej klasy linki znowu działają Wink

Masz jakis skrypt na usunięcie tego blocked? (nie na usunięcie reklam) Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 27-09-2016 16:53

dzisiaj dostałem przelew z sierpniowego restocku Smile

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-11454


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 27-09-2016 17:41

to ja czekam na swoje 5$ z początku sierpnia Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 27-09-2016 19:07

Mój JBL z sierpnia nadal waiting. Może w tym tygodniu wyślą Huh