Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - nielotweb - 17-08-2016 21:20

Mam pytanko ile jest tych nagród? Tzn. np. słuchawki są tylko jedne, czy jakaś określona liczba? Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 17-08-2016 21:26

Te araby tak spamują na fb. Że już chyba mimo wszystko każdy wie kiedy jest.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 17-08-2016 21:26

(17-08-2016 21:20)nielotweb napisał(a):  Mam pytanko ile jest tych nagród? Tzn. np. słuchawki są tylko jedne, czy jakaś określona liczba? Big Grin

jasne jedne słuchawki na tysiące użytkowników z całego świata Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 17-08-2016 21:32

Eh. Szkoda, że ten serwis jest globalny, ale gdyby nie był to by nie przetrwał.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 17-08-2016 21:37

(17-08-2016 21:32)CrisPL napisał(a):  Eh. Szkoda, że ten serwis jest globalny, ale gdyby nie był to by nie przetrwał.

Sa plusy ujemne i sa plusy dodatnie Jerk


Ja juz sie troche stresuje, 3 restock a ciagle bralem 1-3 $ na pp. Mam nadzieje ze tym razem w koncu cos wiekszego wpadnie Xpokerface


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - nielotweb - 17-08-2016 21:39

Jeszcze mam szybkie pytanie, informacje do wysyłki przedmiotu podaje się jak się wybierze nagrodę, czy kiedy?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 17-08-2016 21:40

(17-08-2016 21:39)nielotweb napisał(a):  Jeszcze mam szybkie pytanie, informacje do wysyłki przedmiotu podaje się jak się wybierze nagrodę, czy kiedy?

Musisz wypelnic formularz z danymi przy wybieraniu nagrody Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 17-08-2016 21:41

Także nie wiem czemu padł lockerz w takiej formie jakiej był.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MACIEJ4175 - 17-08-2016 21:48

Brawo gokano znowu serwery padły Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - milosz998 - 17-08-2016 21:49

I kij. Nie wiedziałęm jak wygląda forma zamawiania i nie zamówiłem niczego Smile Nie wpisałem adresu zamieszkania i pozamiatane wywaliło że źle wypełniłem pole adresu, potem miałem jeszcze szansę ale już serwer padł.


Tragedia gdybym wiedział to myszkę by zgarnął którą chciałem, no ale pierwszy raz, zero ogaru. Wystarczyło cholerny adres wpisać... Tyle czasu! EHHHH!!!