Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 15-08-2016 20:28

Ja dałem 3 filmiki słuchawki, myszka, pendrive. 15 GN i nie dają. Weryfikację dali setki nadesłanych i komu to sprawdzać teraz.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - milosz998 - 16-08-2016 12:04

Siema. Będe pierwszy raz zamawiał coś w Gokano.

Moje pytanie. O której mniej więcej można jutro spodziewać się restocku? Ostatnio wiedziałem że jest tego a tego dnia, ale po południu już było po restocku.

Drugie pytanie: Jak wygląda formularz po wybraniu nagrody?

Trzecie: Są jakieś autouzupełniacze tych formularzy?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 16-08-2016 12:32

(16-08-2016 12:04)milosz998 napisał(a):  Siema. Będe pierwszy raz zamawiał coś w Gokano.

Moje pytanie. O której mniej więcej można jutro spodziewać się restocku? Ostatnio wiedziałem że jest tego a tego dnia, ale po południu już było po restocku.

Drugie pytanie: Jak wygląda formularz po wybraniu nagrody?

Trzecie: Są jakieś autouzupełniacze tych formularzy?

co do godziny to między 00:01 a 23:59 Big Grin nikt kto kupił restock alert Ci nie powie. Ale łatwo znaleźć w necie


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zaperr44 - 16-08-2016 14:46

Tylko ja mam problem i nie potrafię zamknąć tej reklamy z restockiem? 4


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 16-08-2016 15:45

(15-08-2016 17:34)MACIEJ4175 napisał(a):  Wysłałem zdjęcia 2 dni i nie dodalo pkt za dodanie do tej galerii Sad a chcę przed restockiem mieć Big Grin

Spokojnie, nie pracujemy 24/7 Smile

Był długi weekend, sporo jest podsyłanych zdjęć i filmów, musimy wszystko werfyfikować i akceptować. Na pewno przed restockiem zdążymy z twoimi zdjęciami.


Co do restock alertów to zgodnie z tym co jest napisane na stronie, czas restocku z countdownem pojawia się bliżej restocku, nie od razu po zakupie.


PS: Jak informowaliśmy na facebooku, osobom, które kupiły restock alert strona może aktualnie działać nie do końca prawidłowo, będzie to rozwiązane na pewno przed restockiem, więc spokojnie Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 16-08-2016 17:16

(16-08-2016 14:46)Zaperr44 napisał(a):  Tylko ja mam problem i nie potrafię zamknąć tej reklamy z restockiem? 4

Też nie mogę beka


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MACIEJ4175 - 16-08-2016 18:12

Jutro ostatnie brakujące pkt i bierzemy xiaomi YI Smile 501 pkt wyliczone Big Grin

Pkt za zdjęcie mam, dzięki Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 16-08-2016 22:20

Moje prawie 900 GN jutro pewnie też się zmarnuje, bo boty mnie wyprzedzą z autouzupełniaczami, jak co restock od początku roku Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MACIEJ4175 - 17-08-2016 09:21

Też macie rozwaloną stronę jak macie alert wykupiony?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - jaaanek1 - 17-08-2016 12:56

Alert zakupiony, ale brak informacji o czasie. Dodatkowo nawet nie ma informacji, że alert zakupiony jak to wcześniej bywało, tylko możliwość ponownego zakupu Smile