Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 13-06-2016 18:43

Byłem akurat na uczelni, jak ogarnąłem. Ale stwierdziłem, że nie ma sensu marnować pkt. na słuchawki Smile

Gratulacje Huh


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Matheo249 - 15-06-2016 21:38

W końcu się udało, po 9 miesiącach Big Grin Z dzisiejszego szybkiego restocku.

[Obrazek: file.html]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 15-06-2016 21:50

'0@[Matheo249] pierwsza nagroda? Huh
Gratulacje Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Matheo249 - 15-06-2016 21:56

@[rayden] Dzięki Big Grin To moja druga nagroda, pierwszą zdobyłem jakoś we wrześniu 2015 roku. Były to czarne słuchawki Sony. Od tego czasu miałem pecha i nic nie mogłem wygrać. Aż do dziś, chyba przełamałem złą passę Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 15-06-2016 23:14

Wiele nie stracę na tych szybkich. Bo takie słuchawki to ja na ostatnim głównym wziąłem, bo jak zwykle nie wyszło Smile
30zł słuchawki Xpokerface


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 16-06-2016 13:43

Gokano zaaktualizujcie sobie listę na snapie, bo nie dostaję snapów od Was mimo, że Was dodałam sporo czasu temu, więc cieżko coś wygrać na szybkim restocku Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Admek69 - 16-06-2016 17:28

Chętnie wejdę do programu, proszę o PW osoba która pomoże na początku Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 17-06-2016 12:28

(16-06-2016 13:43)Roxi5017 napisał(a):  Gokano zaaktualizujcie sobie listę na snapie, bo nie dostaję snapów od Was mimo, że Was dodałam sporo czasu temu, więc cieżko coś wygrać na szybkim restocku Wink

Nie wysyłamy snapów do użytkowników, musielibyśmy dodawać każdą osobę do przyjaciół. Wstawiamy tylko snapa na My Story. Dodajemy również info na instagramie i facebooku Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 17-06-2016 12:41

(17-06-2016 12:28)Gokano.com napisał(a):  
(16-06-2016 13:43)Roxi5017 napisał(a):  Gokano zaaktualizujcie sobie listę na snapie, bo nie dostaję snapów od Was mimo, że Was dodałam sporo czasu temu, więc cieżko coś wygrać na szybkim restocku Wink

Nie wysyłamy snapów do użytkowników, musielibyśmy dodawać każdą osobę do przyjaciół. Wstawiamy tylko snapa na My Story. Dodajemy również info na instagramie i facebooku Smile

Ok, rozumiem. Nie uzywam tak snapa, wiec bylam niedoinformowana. Faktycznie tam sa Wasze snapy Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 17-06-2016 13:16

Jak czasami wyskakuje to okienko z aplikacją Gralpy, to nie moge tego zamknąć :/