Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Maxwell - 02-05-2016 15:51

Kiedy strona bedzie dostepna?Czy beda dzisiaj realizowane wyplaty na paypal za VP jezeli ktos zlecil je w sobote i niedziele?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 02-05-2016 18:08

Programista działa nad przywróceniem pełnej sprawności strony. Mieliśmy problem z serwisami obsługującymi wysyłkę naszych maili. Pracuje również nad poprawą szybkości strony.
Reszta teamu wraca do pracy od środy i od wtedy będą realizowane wypłaty za punkty VP oraz działający support.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wojtantv - 02-05-2016 20:29

Witajcie.
Jestem od niedawna w programie. Jest ktoś w stanie opisać mi jak zdobyć punkty VP ?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 02-05-2016 22:12

Aktualnie jest tylko jeden sposób - wchodzisz w zakładkę OFFERS, wybierasz jeden z offer setów i wypełniasz oferty (nie we wszystkich są oferty dla Polski) i wymieniasz punkty na nagrody, które są bez przerwy dostępne.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 05-05-2016 08:51

@[Gokano.com] Doszła dzisiaj paczuszka niespodzianka, zaskoczyła mnie z rana, bo na nic od Was nie czekałam prócz 5$ na PP, dzięki wielkie. Po południu dodam zdjęcie Smile

@edit

[Obrazek: normal_IMAG3726.jpg]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 08-05-2016 02:33

Chyba wreszcie działanie strony wróciło do normy, bo w chwili obecnej śmiga, że aż miło.

Edit:
@[Gokano.com]
Przez te popupy strona długo się ładuje, po zamknięciu jest elegancko. Serwer zdjęć jest winny, bo widać, że przeglądarka czeka na jego odpowiedź. Żeby to dodatkowo przyspieszyć przenieście zdjęcia na wasz serwer.
Nareszcie po zamknięciu okna raz znika one na dłużej i nie pojawia się np. po wejściu w inną zakładkę.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 11-05-2016 14:42

Zaktualizowali katalog Smile Nie powiem, dodanie produktów Xiaomi bardzo mnie ucieszyło Huh


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - saseqppp - 11-05-2016 16:05

Zobaczymy jak ta stronka sprawi się na restocku, czekam już od kilku miesięcy na koszulke gold member, coś wiadomo Big Grin?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 11-05-2016 16:46

No i wykrakałem, strona znowu zaczęła zamulać ;/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 11-05-2016 17:30

30 maja restock Smile największy w historii (ilość nagród) z okazji 1 urodzin Gokano Smile