Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Olucha90 - 03-04-2016 21:38

Ja właśnie uzbierałam na go pro, wykupiłam restock alert a tu kiszka...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 04-04-2016 09:24

powinniście uprzedzić przed wcześniejszym restockiem, że punkty w następnym pójdą w górę Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 04-04-2016 15:41

Hehs, opłacało się odpuścić kilka restocków, teraz trzeba coś zgarnąć Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - soszka2000 - 04-04-2016 18:44

Są też plusy , może nagrody zejdą trochę wolniej i zgarnę coś lepszego Smile Dla mnie ok


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - hazardzista123 - 05-04-2016 07:50

Sell konto z 235 GN więcej info na pw


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kadir - 06-04-2016 17:26

GOKANO ma fajne nagrody, ale jeszcze nie ogarniam tego. Szkoda, że jest w języku angielskim, niby znam, ale jednak po polskich stronach lepiej mi się obraca.

Mógłbym wiedzieć dlaczego nie dodaje mi VP? Właczam te chore prenumeraty i nie ma VP. Oszustwo? Czy trzeba czekać? Bo jeśli tak to ma wyglądać to ja rezygnuje z tego portalu.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 07-04-2016 11:51

@[kadir] VP zbierasz za wypelnianie ofert w zakladce OFFERS i pozniej te punkty wymieniasz w zakladce STORE na nagrody bez czekania.

GN zbierasz za dzienne logowanie (rowne 24h) oraz za odpowiedz na pytanie ankietowe - kazda odp jest poprawna (complete the mission). Punkty GN na nagrody wymieniasz w zakladce PRIZE, sa tam 3 kategorie nagrod, wybierasz co Cie ciekawi i na co Cie stac i czekasz na restock (uzupelnienie wszystkich nagrod, ktore obywa sie zazwyczaj raz w miesiacu, sa tez mini restocki z samymi giftcardami). Restock odbywa sie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Musisz jak najszybciej wypelnic formularz z danymi adresowymi i zaznaczyc captche, aby wygrac nagrode. Liczy sie szybkosc, gdyz liczba nagrod jest ograniczona.

Dodatkowo punkty GN mozna zdobyc za zapraszanie znajomych poprzez Twoj unikalny link, ktorego znajdziesz w INVITE FRIENDS.

Po zebraniu 30 potwierdzonych aktywnych znajomych otrzymujesz poziom konta gold member (punkty x2) oraz koszulke z serwisu... Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - unname - 11-04-2016 13:01

Wiadomo kiedy w końcu będzie egg catcher na ios?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 13-04-2016 14:26

Doszedł mi dzisiaj giftcard paypal z gokano, sprawdzcie poczte Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 13-04-2016 16:07

Też mi doszło i nawet się zdziwiłem, bo dostałem obydwa z mini i tego dużego marcowego.

5$ i 3$ Tongue