Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Fox90 - 08-03-2016 23:21

2 sekundy? Jakoś nie ogarniam tegoSmile Nie umiem sobie wyobrazic na czym polega caly ten restock.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 08-03-2016 23:26

Nie no, u mnie ostatnio zamawianie trwało około 6-7 sekund. I jak zamówiłem, i wróciłem do zakładki z nagrodami, to większość, tych tańszych nagród była jeszcze dostępna. Musisz wziąć udział w restocku, i wtedy zobaczysz, na czym to polega.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 08-03-2016 23:26

Gokano podaje dzień w którym odbędzie się restock. NP 5 maja. I tego dnia o losowej godzinie admini odblokowują możliwość wzięcia nagród. Godzinę restocku możesz poznać kupując Restock Alert na stronie (kilka dolarów koszuje). Jeśli nie chcesz wykupywać to siedzisz cały dzień na stronie i odświeżasz ją. Tylko podczas resotcku możesz wymieniać punkty na nagrody. Oczywiście musisz mieć minialną liczbę tych punktów. NP 1500 na iphone.

(08-03-2016 23:26)rayden napisał(a):  Nie no, u mnie ostatnio zamawianie trwało około 6-7 sekund. I jak zamówiłem, i wróciłem do zakładki z nagrodami, to większość, tych tańszych nagród była jeszcze dostępna. Musisz wziąć udział w restocku, i wtedy zobaczysz, na czym to polega.

Te tańsze typu PayPal 1$ to były przez kilka minut, ale takie 50$ czy zegerki to w sekunde poleciały.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Fox90 - 08-03-2016 23:36

Heh czyli mam siedzieć 24h przed monitorem i klikać odśwież a na końcu mi np i tak zmuli net albo coś i leże?Smile No to ja jednak podziękuje, szkoda zachodu. Jest jakiś serwis ale bez takiego restocku ale z przyziemnymi ofertami? W sensie klikałem np w tym polskim zaklikaj, po miesiącu zbierania i spędzenia nad tym mnóstwa czasu dorobiłem się myszki za niewiem czy 10 złotych.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 08-03-2016 23:38

(08-03-2016 23:36)Fox90 napisał(a):  Heh czyli mam siedzieć 24h przed monitorem i klikać odśwież a na końcu mi np i tak zmuli net albo coś i leże?Smile No to ja jednak podziękuje, szkoda zachodu. Jest jakiś serwis ale bez takiego restocku ale z przyziemnymi ofertami? W sensie klikałem np w tym polskim zaklikaj, po miesiącu zbierania i spędzenia nad tym mnóstwa czasu dorobiłem się myszki za niewiem czy 10 złotych.
Znaczy z tym czasem to jest tak, że czasami ktoś na FB, YT napisze tą godzinę i wtedy masz ułatwione. A jak masz już te kilkaset punktów to warto wydać $2.99 i mieć większe szanse na wygranie wybranej nagrody.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - flown - 09-03-2016 16:58

Gokano, coś wam się chyba z datą popsuło po tym przestępnym lutym. Jest o jeden dzień do tyłu.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Prosiaczeq - 10-03-2016 13:21

Co do postów wyżej,kiedy chce się wziąć drugą nagrodę w ciągu jednego restocku wyskakuje komunikat,że można tylko 1 nagrodę w ciągu 1 dnia.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 10-03-2016 16:49

[Obrazek: QTQgKwW.jpg]

Dysk z grudnia Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 10-03-2016 17:26

@[Spyrek] Dzisiaj Ci przyszedł?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 10-03-2016 18:47

(10-03-2016 17:26)rayden napisał(a):  @[Spyrek] Dzisiaj Ci przyszedł?

Wczoraj dostałem.