Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Boonys - 27-06-2015 15:36

Bardzo mocno przypomina mi Lockerz (starsi użytkownicy będą pamiętać). Jeśli będzie tak samo pewne jak Lockerz, to będzie hit.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 27-06-2015 15:53

(27-06-2015 10:38)Shadow271 napisał(a):  
(26-06-2015 14:57)Loris napisał(a):  W taki razie wrzucam tutaj moją oczekująca nagrodę Smile

[Obrazek: Beztytulu_wapsssq.png]

Też zamówiłem, kiedy zostaną wysłane?

W przyszłym tygodniu Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 27-06-2015 16:33

Ja również zamieszczam oczekującą nagrodę! Dodatkowo czekam na koszulkę za 20 refów Big Grin
[Obrazek: Przechwyt_wahehhw.png]

dodatkowo zamieszczam ważne info !!

"Hello!
We would like to remind you that fake accounts are very easy to find and unfortunately we will not be sending prizes to users who act in a dishonest way. Changing IP address in order to create a new account is unacceptable. Unfortunately such accidents took place already. We assure you honest users will have no problems whatsoever.
Restock is coming, so get as many points as possible to get your prizes Smile"



Także pamiętajcie ^

Rozmawiam z gokano na fb także wnioskuję że ta strona to żaden scam / fake Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rr1999 - 28-06-2015 21:21

to wkoncu na jakiej zasadzie to dziala. Zbieram pkt i wymieniam na nagrode kiedy chce czy jest ten restock..


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 28-06-2015 22:38

(28-06-2015 21:21)rr1999 napisał(a):  to wkoncu na jakiej zasadzie to dziala. Zbieram pkt i wymieniam na nagrode kiedy chce czy jest ten restock..

Restock to dostawa nagród, ale ilość nagród jest oczywiście ograniczona, więc mogą się dosyć szybko rozejść, dlatego kto pierwszy ten lepszy.
Godziny dostawy nagród nie podajemy specjalnie, trzeba liczyć na szczęście Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rr1999 - 28-06-2015 22:41

pierwszy restock juz był mam rozumieć ?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 28-06-2015 23:28

Na naszym fanpage'u http://fb.com/gokanocom oraz w newsach w serwisie można znaleźć informację, że najbliższy restock odbędzie się 30 czerwca.

Jest to pierwszy oficjalny restock. Wcześniej było dostępnych tylko kilka nagród.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rr1999 - 29-06-2015 09:41

(28-06-2015 23:28)Gokano.com napisał(a):  Na naszym fanpage'u http://fb.com/gokanocom oraz w newsach w serwisie można znaleźć informację, że najbliższy restock odbędzie się 30 czerwca.

Jest to pierwszy oficjalny restock. Wcześniej było dostępnych tylko kilka nagród.

Cały czas będa jakieś drobniejsze nagrody czy tylko na start? Big Grin

Przepraszam za nadmierną ilość pytań


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Loris - 29-06-2015 09:59

Można korzystać z kilku kont, tzn. ja i mój brat z jednego IP?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 29-06-2015 10:50

(29-06-2015 09:41)rr1999 napisał(a):  
(28-06-2015 23:28)Gokano.com napisał(a):  Na naszym fanpage'u http://fb.com/gokanocom oraz w newsach w serwisie można znaleźć informację, że najbliższy restock odbędzie się 30 czerwca.

Jest to pierwszy oficjalny restock. Wcześniej było dostępnych tylko kilka nagród.

Cały czas będa jakieś drobniejsze nagrody czy tylko na start? Big Grin

Przepraszam za nadmierną ilość pytań

Jeszcze zobaczymy, ale raczej będą jakieś mniejsze konkursy, a więcej nagród na restockach.

(29-06-2015 09:59)Loris napisał(a):  Można korzystać z kilku kont, tzn. ja i mój brat z jednego IP?

Jasne. Jedna osoba = jedno konto.