Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 05-03-2016 09:19

Restock alert masz podany na stronie, a nie na telefonie Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Razner - 05-03-2016 13:46

A ja głupi myślałem że sms przyjdzie Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - djeerg - 06-03-2016 17:34

Powiedzcie mi czy podczas wypełniania formularza zamówienia nagrody podczas restocku dane podajemy po polsku? np państwo Polska zamiast Poland, a co z polskimi literami? normalnie: imie Michał, województwo Śląskie?

PS wydaje mi się że po polsku ale nie mam zamiaru tracić cennych chwil podczas restocku na te rozmyślania Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Scoobyx - 06-03-2016 17:36

Kiedy będzie gra na iOS'a ktoś coś?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 06-03-2016 21:14

(06-03-2016 17:34)djeerg napisał(a):  Powiedzcie mi czy podczas wypełniania formularza zamówienia nagrody podczas restocku dane podajemy po polsku? np państwo Polska zamiast Poland, a co z polskimi literami? normalnie: imie Michał, województwo Śląskie?

PS wydaje mi się że po polsku ale nie mam zamiaru tracić cennych chwil podczas restocku na te rozmyślania Smile

Nie ma różnicy czy podasz Polska czy Poland xd
Ja pod wpływem stresu raz wpisywałem tak, a raz tak Big Grin

A co do reszty to normalnie wpisujesz z polskimi znakami. Admini są z Polski, więc żadnego problemu nie będzie Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michal8921 - 07-03-2016 13:00

Doszła karta 16Gb z grudnia Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 07-03-2016 15:02

To jakas nadzieja jest, az zerkne w skrzynce czy mam awizo Wink

@edit Jest, o 15.30 smigam na poczte odebrac, mam nadzieje ze to Rivals Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 07-03-2016 15:32

To i pewnie do mnie niedługo Nixon dojdzie! Heart


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 07-03-2016 15:59

Dopiero jutro do odbioru, pech, że dzisiaj prawie na rano miałam Sad Ważne, że już awizo jest Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 07-03-2016 16:13

Dzisiaj restock może w końcu będzie hmm lepiej.