Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 01-03-2016 21:24

Na fp pisali że dzisiaj kupony Amazon wysłali


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Prosiaczeq - 01-03-2016 21:30

"Dzisiaj wysłalismy wszystkie Gift Cardy do Amazon.com zamówione podczas styczniowych restocków. W tym tygodniu wyślemy również wszystkie Gift Cardy do G2A i PayPal oraz inne nagrody ze styczniowych restocków.
Bądźcie cierpliwi."


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 01-03-2016 22:06

Kolejny raz wprowadzają ludzi w błąd. Pisali, że dzisiaj będą wysyłać PayPal'e to powinni wywiązać się z umowy, a nie gadać puste słowa.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Dante_/ - 01-03-2016 22:39

Witam, czy sprzedawanie konta jest zakazane na Gokano? Jeżeli tak to czy chociaż można przenieść punkty na konto innej osoby?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 02-03-2016 17:33

Sprawdźcie swoje konta PayPal. Część PayPal'i poszła. Właśnie przyszło do mnie 5$ Heart


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Prosiaczeq - 02-03-2016 17:41

Ja dostalem 1$ z mini restocku
Teraz czekac na 25$ Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - speed055 - 02-03-2016 19:04

A dostał juz ktoś nagrode nie z mini restocku styczniowego tylko tego głownego


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 02-03-2016 20:07

Ja nie dostałem jeszcze z grudnia, a Ty o styczniu mówisz..


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Prosiaczeq - 03-03-2016 23:04

No i 25$ z restocku styczniowego wplynelo na moje konto Smile
Dzieki Gokano!


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Razner - 05-03-2016 08:25

Czy jak po wykupieniu alertu na restock zmieniłem numer to przyjdzie na nowy?