Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adrix1234 - 16-02-2016 11:10

(15-02-2016 19:22)Spyrek napisał(a):  
(15-02-2016 19:16)fabian51 napisał(a):  a co z nagrodami rzeczowymi z grudnia ?? niektorzy juz maja sent to co to wogule znaczy
juz wyslaliscie czy dopiero bedziecie wysylac

To znaczy, że nagroda jest potwierdzona i niedługo zostanie wysłana.

Spyrek nie wprowadzaj ludzi w błąd bo nawet ty nie wiesz tego Smile

Pytac GOKANO co to oznacza Sent czy wysłane czy potwierdzenie a jak potwierdzenie to nie powinno byc Sent moim zdaniem Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 16-02-2016 12:05

@[adrix1234]

Nie wprowadza ludzi w błąd, bo ma racje. Poprzednim razem nagrody też dochodziły w 2-3 tygodnie. W sensie napis na stronie "Sent" widniał już o wiele wcześniej, natomiast data wysłania na paczce była zupełnie inna. Więc dobrze by było, gdyby serwis to zmienił.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 16-02-2016 12:41

@[Spyrek] Cierpliwość sie kiedyś kończy. Sami ustalili sobie taki a nie inny termin wysyłki nagrod, więc powinni się go trzymać. Szkoda tylko, że mają regulamin, do którego sami się nie stosują, a wymagają tego od innych... Wink

Cytat:Operator has 28 working days to send the Prizes and Objects bought in the Service store



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 16-02-2016 14:57

(16-02-2016 12:41)Roxi5017 napisał(a):  @[Spyrek] Cierpliwość sie kiedyś kończy. Sami ustalili sobie taki a nie inny termin wysyłki nagrod, więc powinni się go trzymać. Szkoda tylko, że mają regulamin, do którego sami się nie stosują, a wymagają tego od innych... Wink

Cytat:Operator has 28 working days to send the Prizes and Objects bought in the Service store

Te 28 dni może być liczone od zmiany statusu na 'Sent' Wink Jak to bywa z prawem, każdy może to interpretować na swój sposób Wink
Rozumiem, że informacja 'Sent' jest myląca, ale nie ja to ustalałem. Podzieliłem się tylko swoimi doświadczeniami.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 16-02-2016 15:09

(16-02-2016 14:57)Spyrek napisał(a):  
(16-02-2016 12:41)Roxi5017 napisał(a):  @[Spyrek] Cierpliwość sie kiedyś kończy. Sami ustalili sobie taki a nie inny termin wysyłki nagrod, więc powinni się go trzymać. Szkoda tylko, że mają regulamin, do którego sami się nie stosują, a wymagają tego od innych... Wink

Cytat:Operator has 28 working days to send the Prizes and Objects bought in the Service store

Te 28 dni może być liczone od zmiany statusu na 'Sent' Wink Jak to bywa z prawem, każdy może to interpretować na swój sposób Wink
Rozumiem, że informacja 'Sent' jest myląca, ale nie ja to ustalałem. Podzieliłem się tylko swoimi doświadczeniami.
Nie, od czasu wygrania, siedzę w serwisach z nagrodami o kilku ładnych lat, więc wiem co to oznacza. Wink Ale kończę już tę dyskusję, bo nie ma najmniejszego sensu dalej jej ciągnąć. Chodzi mi o to, że przez ich opieszałość mogą stracić userów, obym się myliła Wink


Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 16-02-2016 15:14

Userow na pewno nie stracą bo nie ma podobnego serwisu do gokano. Ważne że w ogóle nagrody przychodzą, równie dobrze mogą usunąć ten pkt z regulaminu i nikt nie będzie narzekał, tylko po co.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - SkagGully - 17-02-2016 14:15

Do czego służą żółte punkty GN? Mam ich już 20, ale z tego co widzę to nagrody są tylko za zielone VP, a tych mam zero.


Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 17-02-2016 14:18

Za te żółte punkty możesz wygrać nagrodę podczas restocka. Dostępne nagrody masz w zakładce Prizes. Restock jest raz na miesiąc .


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 17-02-2016 14:20

(17-02-2016 14:15)SkagGully napisał(a):  Do czego służą żółte punkty GN? Mam ich już 20, ale z tego co widzę to nagrody są tylko za zielone VP, a tych mam zero.

wydajesz je podczas restocku tu http://gokano.com/prizes


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 17-02-2016 14:20

(17-02-2016 14:15)SkagGully napisał(a):  Do czego służą żółte punkty GN? Mam ich już 20, ale z tego co widzę to nagrody są tylko za zielone VP, a tych mam zero.
Nagrody za GN ---> http://gokano.com/prizes
Nagrody za VP ---> http://gokano.com/store