Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 05-02-2016 12:23

Cytat:Extra Mini Restock will be next week

Info z FB.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Bartezx1997 - 06-02-2016 12:46

Jak wygląda program poleconych, za każdego zarejestrowanego z naszego polecenia 1GN ?


Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 06-02-2016 15:38

Tak, a po zebraniu 30 osób dostajesz dwa razy więcej pkt za każde zadanie.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 06-02-2016 17:46

Tyle, że skąd brać tych jeleni co by się zarejestrowali Xpokerface


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 06-02-2016 21:57

Najlepiej w ogole nie brac. Dzisiaj dostalem bana na konto pomimo braku kompletnego wyjasnienia sprawy. Stracilem przez to 2 nagrody w tym jedna zrobiona tylko na punktach za logowanie sie i za ankiety. Przypomne, ze nieszczesliwie zapomnieli zbanowac mi konto za nie udowodnione proxy(taka dostalem wiadomosc) postanowili wiec usunac sama nagrode i do dzisiaj moglem korzystac z konta.
Oj nie tak Panowie nie tak...


Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 06-02-2016 22:24

Było nie robić multikont. Mogles zbierać normalnie punkty to byś dostał pierwsza nagrodę


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 06-02-2016 22:43

(06-02-2016 22:24)Koja napisał(a):  Było nie robić multikont. Mogles zbierać normalnie punkty to byś dostał pierwsza nagrodę

Punkty zbieralem wysylajac refflinki programem, ktory wysylal w danym dniu kiladziesiat wiadomosci email. Nie bylo to zadne proxy i robienie multi kont. Od gokano dostalem jeden email, krotki o tym iz twierdza ze moje konta sa robione za pomoca proxy, na drugie pytanie jak moga mi to udowodnic powiedzieli wprost, ze nie maja obowiazku i OCHOTY. Moze to zabrzmi dziwnie ale jesli ja w mozna powiedziec skomplikowanej sprawie w jednej jedynej wiadomosci od nich otrzymuje krotka notke dodam ze wyslalem blisko 10 zapytan z czego otrzymalem ostateczny jak czytam ten krotki kyrwa werdykt. To na koniec dobijaja mnie jeszcze mlotkiem.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 06-02-2016 23:23

Nawet nie udało Ci się do dzisiaj skontaktować na adres mailowy, na który prosiłem żebyś napisał. Sprawdziłem przed sekundą konto ponownie. Duża ilość osób rejestrująca się z twojego polecenia rejestrowała się przed adresy IP, które należą do różnych serwerów proxy. Wszystkie twoje refy mają po 2 GN. Nazwy adresów email również brzmiące typowo pod robienie fejków, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że mamy rację, więc nie mamy zamiaru ciągnąć tematu dalej. Tak jak pisaliśmy, możesz założyć nowe konto i zbierać punkty uczciwie.

I chyba nie myślisz, że celowo nie zablokowaliśmy Ci konta wcześniej... Mielibyśmy to robić, żeby zarobić z reklam kilkadziesiąt groszy, jeśli w jakąś byś akurat kliknął? Zwykły przypadek.



W następnym tygodniu będą wysyłane nagrody z grudnia (w pierwszej kolejności te cyfrowe).


Myślimy też nad rozwiązaniem sprawy restock alertów, aby nie wyciekały wcześniej publicznie. Myślimy, że przynajmniej po części damy radę rozwiązać ten problem.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - XExistance - 07-02-2016 01:27

GOKANO - co z nagrodami PP? beda dostarczane normalnie jak inne czy troche szybciej? Przy okazji przydal by sie lepszy host bo na tym nie da sie nic wygrac przy tej ilosci kebsow ( ͡° ͜ʖ ͡°) mialem juz nagrode i wszystko wypelnione, po kliknieciu order strona ladowala sie w nieskonczonosc.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 07-02-2016 02:47

(06-02-2016 23:23)Gokano.com napisał(a):  Nawet nie udało Ci się do dzisiaj skontaktować na adres mailowy, na który prosiłem żebyś napisał. Sprawdziłem przed sekundą konto ponownie. Duża ilość osób rejestrująca się z twojego polecenia rejestrowała się przed adresy IP, które należą do różnych serwerów proxy. Wszystkie twoje refy mają po 2 GN. Nazwy adresów email również brzmiące typowo pod robienie fejków, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że mamy rację, więc nie mamy zamiaru ciągnąć tematu dalej. Tak jak pisaliśmy, możesz założyć nowe konto i zbierać punkty uczciwie.

I chyba nie myślisz, że celowo nie zablokowaliśmy Ci konta wcześniej... Mielibyśmy to robić, żeby zarobić z reklam kilkadziesiąt groszy, jeśli w jakąś byś akurat kliknął? Zwykły przypadek.



W następnym tygodniu będą wysyłane nagrody z grudnia (w pierwszej kolejności te cyfrowe).


Myślimy też nad rozwiązaniem sprawy restock alertów, aby nie wyciekały wcześniej publicznie. Myślimy, że przynajmniej po części damy radę rozwiązać ten problem.

W jaki sposob niby nie udalo mi sie skontaktowac z waszym emailem? Wyslalem 4 wiadomosci na ten sam adres [email protected] odpowiedzieliscie na jeden nie wspominajac juz o paru wiadomosciach na facebooku. Nie potrafie wyjasnic sprawy z proxy bo kompletnie sie na tym nie znam wiem jednak, konta email nie brzmialy dziwnie? Brzmialy jak najbardziej normalnie. Wiem na pewno ze NIE WSZYSTKIE moje refy maja na koncie 2GN niektore osoby wchodzily na wasz serwis przez dluzszy czas i nabily wiecej niz przyslowiowe wejscie i wyjscie. Co do ostatniego, nie po prostu myslalem, ehh dadza sobie spokoj w koncu jestem gold member, skoro nie odpowiadaja na pytanie CZY NADAL MOGE KORZYSTAC Z TEGO KONTA? To chyba Moge. W koncu nie zarobiliscie na tym kilka groszy, nie za klik, nie za kilkadziesiat odslon tylko kilkaset zlotych na dwoch nagrodach i zbanowanym koncie. Pozdrawiam