Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - 19kuba08 - 31-01-2016 20:48

(31-01-2016 20:42)DzejkobPL napisał(a):  #bogactwo

[Obrazek: sKzQFkA.png]


Na jakiego Paypala oni wypłacają kasę?
Bo przy podawaniu danych nie było pola email, a do konta mam przypisany inny mail niż na Paypalu. Smile

zmień sobie na wszelki wypadek maila w profilu na tego co masz paypal


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 31-01-2016 20:54

(31-01-2016 20:30)Roxi5017 napisał(a):  
(31-01-2016 20:24)banipunz napisał(a):  Strona nie chodzi, nawet error nie wskakuje
SS Rival na ktorego poluje od prawie poczatku byłby mój.
Żyj marzeniami beka
Najdroższe nagrody najtrudniej wyłapać, nawet bez problemów ze stroną Wink

Wiem że trzeba mieć dość duże szczęście, lecz przez te 5 miesięcy takich problemów jak teraz nie było nigdy. Zazwyczaj jakis error, ale strone dało się mniej/więcej obsługiwać. Teraz po prostu ładowała się bez końca Tongue

Osobiście z serwisu będę korzystał dalej, aktualnie jedyny na którym można wygrać nagrody które są przynajmniej coś warte Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - XExistance - 31-01-2016 21:00

(31-01-2016 20:24)banipunz napisał(a):  Osobiście z serwisu będę korzystał dalej, aktualnie jedyny na którym można wygrać nagrody które są przynajmniej coś warte Smile


może i da się coś wygrać ale masz szanse 1/10000


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 31-01-2016 21:01

W każdym restocku wymarzona nagroda była moja(pendrive, słuchawki dokanałowe sony, myszka roccat lua), aż do czasu wprowadzenia restock alert.

Co ciekawe, żeby choćby to cebulowe 1$ musiałem zamówić z telefonu weszło bez problemu, a na komputerze dalej muliło. Chyba jak będę wiedział, że jest restock, a nie wejdzie to muszę to robić z telefonu i z mobilnego internetu.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michukru - 31-01-2016 21:48

(31-01-2016 20:42)DzejkobPL napisał(a):  #bogactwo

[Obrazek: sKzQFkA.png]


Na jakiego Paypala oni wypłacają kasę?
Bo przy podawaniu danych nie było pola email, a do konta mam przypisany inny mail niż na Paypalu. Smile

Wysyłają na e-mail z jakiego się zarejestrowałeś


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 31-01-2016 21:53

następny restoc alter kupi tylko idiotaa Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - XExistance - 31-01-2016 21:57

restock alert był nieopłacalny od początku. co z tego że wiesz kiedy jest restock jak i tak napiszą na fanpage a poza tym strona i tak bedzie laggowala przez co nie da się nic zgarnąć


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 31-01-2016 22:28

PayPal Money will be transferred to PayPal address (e-mail) that you used to register on Gokano.
no to nieźle xd


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 31-01-2016 23:13

Jak dla mnie oczywista sprawa. Jak na pp masz inny do dodajesz nowy i tyle.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 31-01-2016 23:16

Odpuściłem dzisiejszy restock i po wcześniejszych postach twierdzę, że chyba jestem wygrywem Smile
Może na następnym nie będzie aż takich problemów jak dzisiaj Heart