Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - xavi512 - 31-01-2016 20:22

Serwer padł, nie dało się zamówić...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 31-01-2016 20:22

Już nic nie ma Smile

Ja już kończę z gokano.com


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - bnaibirith - 31-01-2016 20:23

Cholera dzisiaj nie wywalało ale strona strasznie muliła, paypal był blisko ;(


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 31-01-2016 20:24

kliknalem zeby zamowilo myszke potem jeszcze amazona i nic nie zamowilo Sad


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 31-01-2016 20:24

Udało się $25 PP z telefonu Big Grin ale nigdy więcej nie kupię restock alter Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 31-01-2016 20:24

Strona nie chodzi, nawet error nie wskakuje
SS Rival na ktorego poluje od prawie poczatku byłby mój. Ponad pol roku w serwisie i jedyna nagroda jaka mam to 5$ na amazona, choć na kazdym restocku byłem. Eh, szkoda gadać pokerface


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michukru - 31-01-2016 20:24

Mi się nawet nie załadowała strona Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 31-01-2016 20:25

Mnie już w żadnym się nie uda w takim razie. Pora kończyć zabawę.

Strona do tej pory ani razu mi się nie wczytała.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 31-01-2016 20:25

ciekawe co jeszcze jest Tongue

@edit

elektroniki juz nie ma nic


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - ppibo1 - 31-01-2016 20:25

Dobra tam nic nie działa walić to Angry