Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 31-01-2016 15:16

Ehhh tak jak myślałem wszyscy rzucą się na pp :/ będzie bardzo trudno to złapać nawet z restock alertem sam poluje na 50$


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - flown - 31-01-2016 15:26

Wszyscy się rzucą na to $50 PP jak student na kebaba Lol

W sumie to sam miałem zamiar...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 31-01-2016 17:32

Dlatego ja z góry ustawiłem sobie parę zakładek z tym co ewentualnie bym wziął. Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mirek Szczęka - 31-01-2016 18:14

Hmm ktoś pisał wyżej że podobno trzeba czekać 5 dni od zamówienia nagrody na zamówienie kolejnej nagrody..

Zamówiłem nagrodę w minirestocku - 3$ na paypala..

Kupiłem sobie alert za 1.99$ do dzisiejszego restocka ale przed tym jeszcze czytałem regulamin a mianowicie :

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]

Tu jasno pisze że trzeba czekać 120 minut ... nic nie poinformowali o zmianie oczekiwania więc niech mi nie wmawiają że trzeba czekać 5 dni bo to jest zwykłe oszustwo.

Gokano proszę o wypowiedź..


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 31-01-2016 18:26

I znowu się zaczyna strona pada jak głupia. Pewnie znów nie utrafię w ten moment by zamówić jak będzie pokerface


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mirek Szczęka - 31-01-2016 18:31

Jeżeli wierzycie w gokano to zobaczcie 2 posty wyżej.. sami zobaczcie i napiszcie co widzicie w regulaminie bo zmienią i bd mówienie że było już zmienione.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 31-01-2016 18:34

@up

Szczerze mnie to nie obchodzi. Moim zdaniem powinno tak być, że jak ktoś już brał w jednym restocku udział to w drugim nie powinien. Powinno to być brane jako 2 szanse na wygraną jeśli nie uda mi się na pierwszym to próbuje na drugim.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mirek Szczęka - 31-01-2016 18:36

Ciekawe czemu ??
Nie ważne że ostatnio ktoś brał,jak trzeba czekać 120 min to 120 minut a nie 5 dni


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 31-01-2016 18:40

@up

Ktoś napisał, że 5 dni, a nawet nie wiesz czy to potwierdzone info. A ty się już pienisz.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mirek Szczęka - 31-01-2016 18:41

Nie nie pienię się, po prostu widziałem jak kilka osób pisało o tym także to chyba nie wyssane z palca informacje..

Ale jeżeli tak będzie to zwykły scam