Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Olucha90 - 26-01-2016 21:37

(26-01-2016 20:39)Spyrek napisał(a):  U mnie dzieje się to w różnych porach dnia na około 1-2 min. nginx coś nie wydala Big Grin

Btw. zawiesza wam się gra po kilku sekundach gry?


Gra zawiesza mi się od ok 2 tygodni po mniej więcej utracie drugiego "życia"..... więc od 2 tyg. mogę zebrać tylko 2 pkt dziennie


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 26-01-2016 21:43

(26-01-2016 21:37)Olucha90 napisał(a):  
(26-01-2016 20:39)Spyrek napisał(a):  U mnie dzieje się to w różnych porach dnia na około 1-2 min. nginx coś nie wydala Big Grin

Btw. zawiesza wam się gra po kilku sekundach gry?


Gra zawiesza mi się od ok 2 tygodni po mniej więcej utracie drugiego "życia"..... więc od 2 tyg. mogę zebrać tylko 2 pkt dziennie

ja daje do menu i od nowa i pkt dodaje ;d


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 26-01-2016 23:29

Dokładnie, a myślałem, że to mi telefon coś szwankuje Xpokerface

Nie da się tak grać więc tylko ginę by nabić punkty. Daje do menu, następnie z powrotem i jakoś działa tak na chwile.pokerface


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - xavi512 - 27-01-2016 09:05

Gra się zawiesza, ale to wygląda jakby wcisnęło się pauze. Wystarczy wziąć "Resume Game" i nie trzeba wychodzić do Menu. Przynajmniej u mnie tak jest.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 27-01-2016 11:24

U mnie właśnie wygląda to tak jakby gra się zawieszała. Bo żaden komunikat nie wyskakuje.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - creativ3 - 27-01-2016 15:18

@Gokano.com

Wszystkie paczki wysyłacie pocztą czy niektóre tez kurierem? Był dzisiaj u mnie kurier z dhl i miał paczkę na mój adres ale imie i nazwisko się nie zgadzało(nazwisko w ogóle nie polskie) więc może to była paczką z moją nagrodą tylko był błąd przy nadwaniu.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - unname - 27-01-2016 16:01

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak przyznawane się punkty za Egg Catcher? Ile można ich maksymalnie zdobyć dziennie? Od ilu pkt zdobytych w grze przyzwany jest punkt?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - xavi512 - 27-01-2016 16:53

Za rozegranie 6 gier otrzymujemy 1pkt, co 24h można zdobyć.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Oski001 - 28-01-2016 00:21

Gra ktoś w tą gierkę? Zalicza?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kallosz - 28-01-2016 00:29

(27-01-2016 15:18)creativ3 napisał(a):  @Gokano.com

Wszystkie paczki wysyłacie pocztą czy niektóre tez kurierem? Był dzisiaj u mnie kurier z dhl i miał paczkę na mój adres ale imie i nazwisko się nie zgadzało(nazwisko w ogóle nie polskie) więc może to była paczką z moją nagrodą tylko był błąd przy nadwaniu.

Trzeba było go poprosić o pokazanie paczki, to byś wiedział.