Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BabyBuns - 18-01-2016 18:44

Jak wy zbieracie te punkty? ;d


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - konrad123456789 - 18-01-2016 18:52

Codzienne logowanie i zadanie, obecnie mam 300 pkt z tego, 0 poleconych.
Z resztą mam konto na sprzedaż, jakby ktoś był zainteresowany


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 18-01-2016 20:29

Czy tylko mi usuneli nagrode z listopada????


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 18-01-2016 20:33

Jak to usunęli? RolleyesRolleyes


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 18-01-2016 20:34

Sprawdzają każdego może wykryli u ciebie coś podejrzanego? Najlepiej pytać u źródła.
Mnie kiedyś jak opóźnili wysyłkę to miałem braki w profilu na przykład.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mateusz243 - 18-01-2016 20:34

U mnie status zmienił się na Sent Huh


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 18-01-2016 21:18

Po prostu nagroda zniknela jakby jej w ogole nie bylo. Napisalem na meila ale watpie ze cos wykryli w koncu nie powinienem mogl juz wejsc na konto wiec co dopiero oczekiwac jakiegos wytlumaczenia :/ nie wiem o co kaman...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 18-01-2016 21:23

Poczekamy, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - matiu0100 - 18-01-2016 21:31

Warto spróbować Smile
Zobaczymy czy warto Wink

Zassane z mojego telefoniku.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 19-01-2016 00:58

(16-01-2016 23:12)Obamakiller napisał(a):  Nadal brak karty steam listopad fajnie Wink

Wszystkie były wysyłane, możesz napisać wyjątkowo w tej sprawie na [email protected] - sprawdzimy szybciej dokładnie.

(18-01-2016 21:18)GAMEOVER2316 napisał(a):  Po prostu nagroda zniknela jakby jej w ogole nie bylo. Napisalem na meila ale watpie ze cos wykryli w koncu nie powinienem mogl juz wejsc na konto wiec co dopiero oczekiwac jakiegos wytlumaczenia :/ nie wiem o co kaman...

Zamówień z Polski w porównaniu do innych krajów jest bardzo mało, więc jeśli dobrze kojarzę to pewnie chodzi o Moto 360, zgadza się?
Jeśli tak to od razu mogę napisać, że proxy przy zakładaniu fejkowych poleconych nie wystarcza i prędzej czy później wychodzi na jaw. Jeśli możesz się zalogować na konto to pewnie zapomnieliśmy o zablokowaniu tej możliwości na twoim koncie. Jeśli to w sprawie jakiejś innej nagrody to również proszę o kontakt na [email protected] w celu szybszego wyjaśnienia.
Oczywiście każdy zbanowany użytkownik może wrócić zakładając nowe konto i działając na nim od początku uczciwie i zgodnie z zasadami.

Prosimy innych użytkowników o nie pisanie na powyższego maila (służy nam do innych spraw), tylko na [email protected] lub w prywatnej wiadomości na facebooku.

Chcielibyśmy tez przeprosić za nasz brak aktywności tutaj na forum, ale postanowiliśmy odpuścić ten sposób komunikacji, chociaż może raz na jakiś czas będziemy tu zaglądać Smile

Garść małych informacji:
1. Ponownie powtarzamy, że uczciwi użytkownicy dostają nagrody, opóźnienia mogą występować, jednak nie chcemy być kojarzeni z oszustami, bo nimi nie jesteśmy, a jeśli ktoś został zbanowany to niestety jest sam sobie winien. Nie po to dajemy możliwość zdobywania punktów za poleconych, żeby ktoś zapraszał nieistniejące osoby nie pomagając tym w rozwoju serwisu.
2. Prawdopodobnie powoli będziemy zmierzać w kierunku zmniejszenia ilości nagród rzeczowych na rzecz nagród elektronicznych w postaci gift cardów, czy po prostu pieniędzy na paypal. Dzięki temu unikniemy też problemów związanych z wysyłkami itp.
3. Nasz fanpage rośnie cały czas, aktualnie posiada już ponad 64 tysiące fanów z różnych części świata, zapraszamy do polubienia naszego profilu, aby być na bieżąco: http://fb.com/gokanocom
4. Ciekawostka: Codziennie odwiedza nas około 35 razy więcej brazylijczyków, niż polaków.
5. Nagrody od nas docierały już na każdy kontynent na Ziemi. No może z wyjątkiem Antarktydy Smile
6. W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem co miesiąc dajemy coraz więcej nagród na restockach.
7. Nie jesteśmy i nie będziemy scamem Smile