Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MaLiN - 12-01-2016 02:21

(11-01-2016 12:37)MLN napisał(a):  Dziwne, wczoraj się zarejestrowałem i żadnego meila jeszcze nie ma ;/

Dopiero dziś przyszedł email aktywacyjny Idea


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adios123 - 12-01-2016 07:59

Ja czekam od zmiany statusu na 'sent', czyli juz ponad miesiąc? coś takiego


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michal8921 - 12-01-2016 11:07

W gre mozna grac raz na 24godz czy co 24? Bo dzis gralem i nie zaliczylo...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - katie.black - 12-01-2016 13:24

Ja również nie otrzymałam nagrody z października Undecided


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 12-01-2016 17:54

Gokano chyba juz nie taki porzadny serwis z nagrodami.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 12-01-2016 18:02

pisali przecież ze zanim wyślą muszą dokładnie sprawdzić konto, i wyślą w najbliższym czasie z listopada.
Wiec albo nie zaliczyliscie, albo niedługo wyślą nagrody


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 12-01-2016 18:07

Pisza tylko to co chca powiedziec, zadnych odpowiedzi na konkretne pytania kierowane do nich na pw coraz wieksze opoznienia i slabe serwery. Najbardziej ubolewam nad brakiem jakiegokolwiek kontaktu.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - fabian51 - 12-01-2016 18:25

Post na FB zamieszczony 1H temu

Before we send out the prizes, we verify the honesty of our users. Remember that fake referrals are prohibited and the users who do not respect the ToS (mostly those who create fake accounts to get additional points) will not receive any prizes and their accounts will be banned. We encourage you to be honest
Emotikon wink

This week we'll be sending prizes from November restock. There's a small delay but we're working hard to keep up


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 14-01-2016 00:16

(12-01-2016 02:15)Roxi5017 napisał(a):  Odpuszczam restocki w styczniu na rzecz punktów. Powodzonka życzę Tongue
Oby myszka Rivals w lutym doszła impreza
Na co zbierasz ? Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 16-01-2016 16:42

Steam gifty z listopada już podobno wysłali.