Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MaXimuS007 - 27-12-2015 20:51

Ja jeszcze czekam na JBL'a z zeszłego resa, a tutaj jeszcze wnerwili tymi serwerami... I tym razem nic nie mam. Rozumiem, że już nic nie zostało?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 27-12-2015 20:52

E tam, gadacie. Wbiłem na 10 letnim kompie, na którym przeglądarka tnie i bez problemu zdobyłem karte. Jak wywala błąd z hostem to nie spamujcie F5 jak poyebani tylko poczekajcie aż połączenie samo nie wznowi (trwa to z 2/3 sekundy Wink )


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 27-12-2015 20:52

Ja jeszcze się ratowałem koszulką, a le dałem zamów i wywaliło website is offline. Miesiąc temu nie było lepiej, a mi się udało. Już sam nie mam pojęcia jak tego dokonałem.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 27-12-2015 20:53

(27-12-2015 20:51)MaXimuS007 napisał(a):  Ja jeszcze czekam na JBL'a z zeszłego resa, a tutaj jeszcze wnerwili tymi serwerami... I tym razem nic nie mam. Rozumiem, że już nic nie zostało?

Dobrze myślisz.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Matheo249 - 27-12-2015 20:54

Już dawno nic nie ma, ale nadal nie można się nawet zalogować...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MaXimuS007 - 27-12-2015 20:54

Miesiąc temu przecież żadnych problemów nie było. A przynajmniej ja nie miałem. Od razu jak się zaczął res zgarnąłem ten głośniczek bez problemu. Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 27-12-2015 20:54

A jeszcze dzień temu miałem w planach kupno restock alert, phi...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 27-12-2015 20:55

Wszyscy narzekacie ale na moim necie 2 mb/s spokojnie zamawiam wszystko na kazdym restocku ;_;


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - saseqppp - 27-12-2015 20:55

(27-12-2015 20:50)michukru napisał(a):  
(27-12-2015 20:49)saseqppp napisał(a):  Admini gokano powinni dostać potężnego liścia od społeczności która zapłaciła kasę za info. Serwery nie wytrzymuja obciążenia. Wchodząc równo z czasem na steam cardy 50$ było juz pusto, kebaby walą na skryptach i ddos'ują. Ile było tych nagród że po paru sekundach nawet kubków nie ma... Zarabiają na nas grubą kasę a na serwery żałują ...

Z tą grubą kasą to bym tak nie przesadzał

Zobacz sobię ile tam jest banerów reklamowych, od 2-4. Dostają hajs za klikniecia i ogolnie wyswietlenia ich. W dniu restocku zarabiaja kilkakrotnie tego co zarabiaja w caly miesiac. Ludzi jest kupa, dochodza im gry na telefon + teraz te oferty. To naprawde jest gruba kasa


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 27-12-2015 20:55

Wreszcie slysze moich partyzantowBig Grin 2 resy temu tez tak mialem. Byly obiecanki, nowosci, innowacje tylko serwerow nowych nie widac...