Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 25-07-2015 13:09

Maksymalnie do 28 dni roboczych, tak jest napisane w regulaminie Smile

Nagrody wysyłaliśmy pocztą polską, ponieważ była dla nas najbardziej opłacalna. Nie wykluczamy, że kolejne nagrody będą wysyłane inaczej.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mercz - 25-07-2015 13:26

A co z koszulkami za Gold Member? Kiedy zostaną wysłane?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 25-07-2015 13:33

Zamierzamy je zamówić na początku sierpnia, więc może w połowie sierpnia będą wysyłane Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mercz - 25-07-2015 13:39

Wszystkie adresy i rozmiary spisaliście sobie gdzieś? Wink
Bo wysyłaliście e-maile z pytaniem o te informacje i chyba nie zamierzacie teraz w całej skrzynce sprawdzać każdą wiadomość i która, to była akurat ta od koszulki Wink W ten sposób moglibyscie kogos pominąć Big Grin

Ogółem, serwis jak dla mnie porządny i brawa dla Was. Ciekawe jaką kasie na tym zbijacie, bo zapewne mała ona nie jest. Bądź może to jakiś większy projekt? No cóz, poki co zostaje czekać na kolejny restock jest 166 GN Cool


Przepraszam, że jestem taki dociekliwy i tyle pytam - jednak chciałbym wiedzieć jak najwięcej o serwisie i jego działaniach. Wtedy mi się milej siedzi na takim serwisie ze świadomością, że jest on taki porządny. Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 25-07-2015 14:09

Dziękujemy za miłe słowa.

Ogólnie przeglądamy maile ręcznie. Wysłaliśmy jak na razie małą ilość maili. Jeszcze kończymy sprawdzać uczciwość Gold Memberów (a jest bardzo żmudna praca, trwa to dłużej niż przypuszczaliśmy, liczba userów zwiększa się z niesamowitą prędkością), jak dokończymy to wyślemy do wszystkich zweryfikowanych userów maile z prośbą o adres i wybrany rozmiar. Może nikogo nie pominiemy Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mercz - 25-07-2015 14:12

Ja już taką prośbę dostałem, dlatego też zapytałem z ciekawości, bo to może być ciężkie później jechać na sam dół skrzynki pocztowej i otwierać każdą wiadomość z adresem i rozmiarem koszulki Wink
Dzięki za odpowiedzi! Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Ewcia6000 - 25-07-2015 14:42

Fajnie by było jak np za zdjęcie dostawało się 10 pkt a za video 15 pkt Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 25-07-2015 14:43

Video lub zdjęcie to dobry sposób na uzyskanie poleconych Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 25-07-2015 14:48

Fajna by była możliwość paczkomatów Tongue Jestem tu od wczoraj, lecz mam nadzieję że szybko mi się uda zebrać pkt na ciekawą nagrodę Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - TheKereX - 25-07-2015 15:31

A czy jest możliwość nie podawania swojego numeru telefonu, ew. podania go w późniejszym czasie? Bardzo mi na tym zależy Smile