Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Prosiaczeq - 27-12-2015 19:37

Gokano mam dla was rade
Zbanujcie wszystkich arabów i nie miejscie problemów z serwerami Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - bnaibirith - 27-12-2015 19:37

Było cicho siedzieć Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Obamakiller - 27-12-2015 19:37

wow zarabiaka 2$ nie ma gratulację zaoszczędziłeś 2$ woooho


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - zbyszeq - 27-12-2015 19:37

To nie rozumiem, wprowadzają specjalnie błędną płatną opcję ;O?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kariolmax - 27-12-2015 19:40

@[BartekP] A teraz powiedz mi, mój kochany jak to wywnioskowałeś? Strefa czasowa nie gra roli, odliczanie było..


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Obamakiller - 27-12-2015 19:41

Nie wiem co oni odwalają O.o czekam odświeżam i jeszcze takie problemy no totalnie klapa z ich strony... to nie wróży dobrze


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Prosiaczeq - 27-12-2015 19:41

Tutaj raczej się nie dowiemy,ostatnie logowanie gokano na ZC 18 Grudnia ...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 27-12-2015 19:41

(27-12-2015 19:40)kariolmax napisał(a):  @[BartekP] A teraz powiedz mi, mój kochany jak to wywnioskowałeś? Strefa czasowa nie gra roli, odliczanie było..

- ostatnio tak było
- odliczanie jest według twojej strefy czasowej, którą masz na kompie ;d


@EDIT

przez chwile gokano padło i była pokazana godzina 18:42

czyli taką mają na serwerze ;d


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Prosiaczeq - 27-12-2015 19:44

Fajnie jak się okaże,że będzie równą godzinę póżniej
Araby w tym czasie będą pisać na FB Gokano "fake" itd a my zgarniemy wszystkie nagrody Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Obamakiller - 27-12-2015 19:44

Prosiaczeq dokładnie hahah Wink