Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kariolmax - 25-12-2015 11:53

Ja również swoich słuchawek sony nie otrzymałem..


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - koxubrayan - 25-12-2015 12:38

Cześć, niedawno założyłem tam konto mam parę pytań na które mam nadzieje dostane odpowiedzi.

1.Czy adres podać cały w zip code (w tłumaczeniu kod pocztowy) czy będzie jakaś rubryka na to przy zamawianiu jakiegoś przedmiotu.
2.Godzina restocku jest podawana w jakiej strefie czasowej?
3.Czy mógłby ktos mi podać "polski czas" godziny restocku?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - ksipa - 25-12-2015 13:32

(25-12-2015 12:38)koxubrayan napisał(a):  Cześć, niedawno założyłem tam konto mam parę pytań na które mam nadzieje dostane odpowiedzi.

1.Czy adres podać cały w zip code (w tłumaczeniu kod pocztowy) czy będzie jakaś rubryka na to przy zamawianiu jakiegoś przedmiotu.
2.Godzina restocku jest podawana w jakiej strefie czasowej?
3.Czy mógłby ktos mi podać "polski czas" godziny restocku?

1. przy zamawianiu przedmiotu wpisujesz cały adres
2 i 3. dokładna godzina restocku nie jest znana, ale możesz ją poznać za 2 dolary i prawdopodobnie będzie ona podana dla czasu UTC + 0 (czas zachodnioeuropejski, obowiązuje m.in. w Londynie)


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 25-12-2015 13:40

Z tego co pamiętam to czas jest taki sam jak w Polsce


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - poterrr - 25-12-2015 14:17

olstatnio cos sie ruszylo ale nadal slabo


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - koxubrayan - 25-12-2015 15:16

(25-12-2015 13:40)Koja napisał(a):  Z tego co pamiętam to czas jest taki sam jak w Polsce
Musimy odjąć godzine od Lońdyńskiego czasu btw. zdobyłem informacje kiedy będzie dokładnie restock


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - ksipa - 25-12-2015 19:08

(25-12-2015 15:16)koxubrayan napisał(a):  Musimy odjąć godzine od Lońdyńskiego czasu btw. zdobyłem informacje kiedy będzie dokładnie restock

to trzymaj ją dla siebie Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 26-12-2015 06:24

(25-12-2015 13:40)Koja napisał(a):  Z tego co pamiętam to czas jest taki sam jak w Polsce

hahhahahah beka pamiętajcie gokano na cały świat :0 tak jak ostatnio Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 26-12-2015 14:15

Nie działa gn za granie Sad i kri ewritim


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 26-12-2015 19:43

Czy wygrany amazon gift card wystarczy do zrobienia tam zakupów czy potrzeba jeszcze karty kredytowej?