Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 16-12-2015 22:27

To tak samo jak z dziennymi dodaje co 24 h od ostatniego.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kondekon12 - 16-12-2015 22:52

Bez przessdy raczej wszystkie nagrody nie zaginely (a chyba jeszcze nikt nie otrzymał), także zostaje oczekiwać cierpliwie


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 17-12-2015 11:03

@[Gokano.com] To jest jakas parodia, rozwiazywac zadania i nie dostawac punktow. Naprawcie to i przyznajcie zalegle punkty, bo inaczej liczba userow Wam raczej zmaleje niz sie zwiekszy Wink Wprowadzajac nowelizacje pamietajcie, aby nie spartoczyc czegos po drodze jak obecnie ma to miejsce. Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - xavi512 - 17-12-2015 12:31

Mi za grę od 3 dni nie dodaje punktów.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kondekon12 - 17-12-2015 14:22

(17-12-2015 11:03)Roxi5017 napisał(a):  @[Gokano.com] To jest jakas parodia, rozwiazywac zadania i nie dostawac punktow. Naprawcie to i przyznajcie zalegle punkty, bo inaczej liczba userow Wam raczej zmaleje niz sie zwiekszy Wink Wprowadzajac nowelizacje pamietajcie, aby nie spartoczyc czegos po drodze jak obecnie ma to miejsce. Wink

U mnie wszystko normalnie zlicza.

Jedyne co mnie dziwi - czas jaki idą nagrody. Jutro mijają prawie 2 tygodnie (z tym, że w weekend nie przyjdzie), więc wychodzi na to, że nagrody będą iść ponad te 2 tygodnie.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 17-12-2015 14:28

U mnie nie doliczylo 2 pkt za odpowiedz na pytanie, oczywiscie drugi raz nie moge zaznaczyc odp Wink

@edit
Wlasnie sie zalogowalam i widac, ze administracja logi przeglada. Dodali mi zalegle punkty. I to rozumiem! Dzieki! Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - 19kuba08 - 17-12-2015 19:03

dziś czwartek i nadal nie ma przesyłek...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kondekon12 - 17-12-2015 19:18

Co racja to racja. .. ludze się ze jutro będzie


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - sQubany97 - 17-12-2015 19:52

Z tymi punktami za granie coś nie tak, bo faktycznie od 3 dni nie przydziela.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 17-12-2015 20:43

Teraz zagrałem i nie przydzieliło 4