Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - xavi512 - 13-12-2015 16:14

Wynik nie ma znaczenia, wystarczy 6 razy zagrać jednego dnia, aby zdobyć punkt.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kondekon12 - 14-12-2015 14:55

Przyszlo komus dzis cos od Gokano? Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - 19kuba08 - 14-12-2015 17:29

nie


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kondekon12 - 14-12-2015 18:36

Czyli oczekiwania ciąg dalszy. Wcześniej musiałem czekać 3 dni by otrzymać nagrodę, tym razem mija 10 dzień a nagród brak. No cóż, raczej przed świętami powinny przyjść ^^


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 15-12-2015 17:29

Jeszcze mam jedno pytanie ze względu na to iż pierwszy raz spotykam się z tego typu stroną. Jeśli jest restock, to chodzi w nim o podbijaniu stawki, i kto da więcej? Czy jak to jest? Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Scoobyx - 15-12-2015 17:31

(15-12-2015 17:29)MistGun napisał(a):  Jeszcze mam jedno pytanie ze względu na to iż pierwszy raz spotykam się z tego typu stroną. Jeśli jest restock, to chodzi w nim o podbijaniu stawki, i kto da więcej? Czy jak to jest? Smile

Kto pierwszy ten lepszy. Działa to na takiej zasadzie, że o określonej godzinie pojawiają się nagrody i kto pierwszy zdąży wypełnić formularz to ta osoba wygrywa.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 15-12-2015 17:45

(15-12-2015 17:31)Scoobyx napisał(a):  
(15-12-2015 17:29)MistGun napisał(a):  Jeszcze mam jedno pytanie ze względu na to iż pierwszy raz spotykam się z tego typu stroną. Jeśli jest restock, to chodzi w nim o podbijaniu stawki, i kto da więcej? Czy jak to jest? Smile

Kto pierwszy ten lepszy. Działa to na takiej zasadzie, że o określonej godzinie pojawiają się nagrody i kto pierwszy zdąży wypełnić formularz to ta osoba wygrywa.

Thanks! Heart + dla ciebie. P.S- sprawdź PW Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kondekon12 - 15-12-2015 22:55

Masz katalog nagród i w dniu restocku są one odblokowane jakaś ilość i kto pierwszy ten lepszy. Wink
Jedno mnie dziwi wcześniej nagroda szła 3 dni a teraz przy nowej idzie 10 dni i ni słuchu ni widuchu :/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 16-12-2015 00:49

Cos punktami nie działa. Mam tego goldmembera ale dostałem po jednym punkcie za quiz i daily point


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 16-12-2015 01:18

Zapewne najwięcej ankiet będzie dla Francji i to oni będą zgarniać najwięcej punktów za to, a my dostaniemy wszystkie z smsami za groszowe stawki ;/

Btw. Poprawcie w apce na androida przycisk "Exit", u mnie na huawei(emui) nie działa. Android 5.0.2