Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 14-11-2015 12:01

Może nagroda przyjdzie 26 listopada w urodziny Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Scoobyx - 14-11-2015 14:40

Musiałem mieć niezłego pecha, że do mnie jeszcze nie dotarła nagroda z sierpniowego restocku beka


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - 'Sebek' - 14-11-2015 19:22

Byłoby trochę śmiesznie jakby przenośny dysk 500gb warty 250zł zaginął gdzieś na poczcie...

Może dajcie jakieś zadania ze skróconymi linkami adfly i zarobioną kasę wydajcie na płatne przesyłki kurierskie czy coś... przynajmniej na te droższe nagrody.

Idea

Edit... dobra zwracam honor Smile nie chce mi się czytać całego tematu.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Królik524 - 14-11-2015 22:10

@up
Czytaj temat droższe są wysyłane poleconymi....


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 17-11-2015 19:42

Ja bym tam poczcie polskiej aż tak bardzo nie ufał :v Lepiej by było takie droższe przesyłki paczkomatami wysyłać, było by to lepsze i bezpieczniejsze, ale trzeba było by się liczyć z kosztami takiego czegoś, np. przesyłka paczkomatem = nagroda droższa o 15GN


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kondekon12 - 17-11-2015 19:57

A czy istnieje możliwośc, że ktoś Wam już wpłaci kasę za droższą przesyłkę, bylebyście wysłali poleconym? Bo nie wiadomo od ilu zł jest przesyłka rejestrowana, jedynie "droższe nagrody" tzn? Czekam na aparat, z czego mi wiadomo wartość ok. 200zł, czy to się liczy? Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Polsky - 18-11-2015 00:35

Oj wrócił by do "grubych" czasów z lockerz. Opłaca się pod tą stronę jakiś automat? typu dawnego LRC?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adriana0912 - 18-11-2015 15:28

Ile się czeka na przesyłkę z Gokano


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 18-11-2015 18:30

Nie chcę mi się czytać 111 stron więc... Jeśli po restocku, czyli miesiącu nie wydamy GN to przepadną? Czy przechodzą na następny mieśiąc?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 18-11-2015 18:39

^ nie przepadają