Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Ewcia6000 - 19-07-2015 19:00

A czy będą dodane nowe nagrody ?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 19-07-2015 19:18

Kiedy bd nowe mozliwosci zdobycia pkt?
Ile bd trwac wysylka?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 19-07-2015 19:24

@[Mroczek]
Przecież już teraz istnieje, zdobywasz 2 pk dziennie na koncie standardowym xd


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 19-07-2015 20:05

Pisalem Nowe -.- typu ogladanie reklam itd


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Brzocha23 - 19-07-2015 21:42

Witam z powrotem na forum, gdy ono miało jeszcze nazwę lockerz.com.pl, byłem tu stałym bywalcem, teraz konto musiałem założyć znowu, no cóź.. Ale nie ważne

Serwis wygląda profesjonalnie, podjarałem się tak jak wtedy lockerz, ale mam obawy, ze wygląda to zbyt pięknie Smile

@Gokano.com
Odpowiedźcie, nie ignorujcie Smile

(06-07-2015 20:48)DzejkobPL napisał(a):  Moich poleceni muszą wykonać jakieś akcje, żeby nie zaliczyło ich jako "fraud" czy coś podobnego? Smile

1.Podbijam, czy polecony musi coś robić w serwisie? Pamiętam sporo sposobów na zapraszanie refów, ale nie mam wpływu na to co ta osoba wpisze w formularzu i czy zostanie w serwisie. Znajomi też chetnie mi pomogą, jednak większość po rejestracji pewnie zapomni o serwisie. Chodzi o to, zebym po zamówieniu nagrody nie dostał info typu: "twoje refy mają za mało skilla"

2.Ceny nagród będą stałe, czy zmieniane? Jak tak, to w którym momencie będą znane nowe ceny? Na restocku, czy wcześniej?

3. Czy wszystkie nagrody z katalogu bedą dostępne 5 sierpnia?

Na razie to tyle bezpośrednio do Was, liczę na odpowiedzi Smile


(07-07-2015 23:40)Tochkan napisał(a):  Gdyby ktoś się zastanawiał na czym zarabiają serwisy typu Gokano, to zapraszam do ciekawej lektury:
http://pamietniklenia.pl/o-tym-jak-zostalem-milionerem-i-jak-przestalem-nim-byc/

Co do tej kwestii.. to ten link nic nie wyjaśnia, Gokano działa zupełnie inaczej niż takeagift, także nadal nie wiemy w jaki sposób Gokano chce zarabiać Smile I pewnie nigdy się nie dowiemy Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 19-07-2015 23:25

(19-07-2015 19:00)Ewcia6000 napisał(a):  A czy będą dodane nowe nagrody ?

Będą.

(19-07-2015 20:05)Mroczek napisał(a):  Pisalem Nowe -.- typu ogladanie reklam itd

Pracujemy nad tym, jednak nie wcześniej niż połowa sierpnia. Nie chcemy nic obiecywać.

(19-07-2015 21:42)Brzocha23 napisał(a):  1.Podbijam, czy polecony musi coś robić w serwisie? Pamiętam sporo sposobów na zapraszanie refów, ale nie mam wpływu na to co ta osoba wpisze w formularzu i czy zostanie w serwisie. Znajomi też chetnie mi pomogą, jednak większość po rejestracji pewnie zapomni o serwisie. Chodzi o to, zebym po zamówieniu nagrody nie dostał info typu: "twoje refy mają za mało skilla"

2.Ceny nagród będą stałe, czy zmieniane? Jak tak, to w którym momencie będą znane nowe ceny? Na restocku, czy wcześniej?

3. Czy wszystkie nagrody z katalogu bedą dostępne 5 sierpnia?

Na razie to tyle bezpośrednio do Was, liczę na odpowiedzi Smile

1. Teoretycznie nie musi nic robić, jednak wiadomo, że dla nas jako serwisu dużo lepiej byłoby, gdybyście zapraszali osoby aktywne Smile

2. Jeszcze nie wiemy. Na razie będą mniej więcej takie jak aktualnie.

3. Będzie sporo nowych nagród i pewnie sporo zniknie. Zwyczajnie będzie nowy katalog. A cz wszystkie będą dostępne to zależy też od tego, czy użytkownicy będą mieli punkty na te najdroższe. Uzbierać tyle punktów w tak krótkim czasie nie jest łatwo. Niewiele osób ma zaproszonych przykładowo ponad 100 prawdziwych osób. Bo o fejkowych poleconych szkoda gadać, nie zdajecie sobie sprawy, ile tysięcy fałszywych kont zostało zarejestrowanych. Na szczęście jest to dosyć łatwe do wykrycia.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Brzocha23 - 19-07-2015 23:49

Dzięki za odpowiedzi, fake konta to norma w tego typu serwisach, a sporo ludzi właśnie myśli ze zmiana IP wystarczy by nie wykryć. Im większy będzie zasięg serwisu, tym więcej fake kont.
Od siebie dodam, jeden sprawdzony sposób, na to jak zachęcić użytkowników by polecali tak by ktoś został na stronie, a nie tylko się zarejestrował. Albo przyznać punkty gdy ref osiągnie np. 10 pkt, albo 2 razy: po rejestracji i potem w juz wyższej kwocie np. 50 pkt. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy oczywiście.

Co do nagród, to patrząc ze serwis działa już 2 miesiące ponad, to spodziewałem się ze na jakieś ps4, albo chociaż GoPro kogoś stać ;D No, ale pożyjemy, zobaczymy.Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mercz - 20-07-2015 00:03

ja zamierzam uzbierać na ipoda shufle póki ck mam 130GNWink I zobaczymy czy przyjdzie


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Lejston - 20-07-2015 00:04

Czyli są te nagrody co są, i można je wygrać tylko w restocku tak?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mercz - 20-07-2015 00:11

z czego mi wiadomo, to tak. katalog nagród być może będzie zmieniany.