Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 27-10-2015 20:58

Ruszacie coś z tą wysyłką nagród?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 29-10-2015 19:37

Nagrody miały być wysłane w tym tygodniu, a nie widać żeby coś się ruszyło.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 29-10-2015 22:04

Do jutra mają czas.. spokojnie Cool


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 29-10-2015 23:19

Czekaliśmy do ostatniego momentu, aby mieć pewność, no ale niestety musimy Was poinformować, że nagrody będą wysłane w poniedziałek/wtorek.
Nagrody czekają, brakuje nam ulotek i naklejek, które dodajemy do wysyłek, dostawa się opóźniła, ale są już w drodze do nas. Tak samo jak dostawa koszulek, które dostaniemy w przyszłym tygodniu (hurtownia nie miała na stanie tyle, ile potrzebowaliśmy i musieli skądś ściągać...), ale bez nadruków, więc z nadrukami będą gotowe do wysyłki za 2 tygodnie. Nie przeskoczymy tego.

Tak czy siak wszystkie nagrody z wyjątkiem gadżetów będą do Was dochodzić pewnie w przyszłym tygodniu Smile

Gadżety będę wysyłane, jak otrzymamy gotowe koszulki.


Przepraszamy za długi czas oczekiwania, ciężko niektóre rzeczy przeskoczyć, szczególnie przy takiej ilości zamówień. Sami nie spodziewaliśmy się opóźnień.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - krzysio16 - 02-11-2015 14:29

Jeśli chodzi o 5 euro na steam to trzeba też wpisywać adres zamieszkania i wgl ? bo wpisałem ;p ale przecież chyba kod przyjdzie na maila tak ? Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 02-11-2015 22:18

Trzeba podać wszystkie dane Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Michaukso - 03-11-2015 15:22

A np. 5€ na Amazon czy Steam to wysyłacie kod na maila czy listem/czymś?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 03-11-2015 15:39

Sprawdźcie status nagrody Smile U mnie już sent! Huh


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Matheo249 - 03-11-2015 16:17

(03-11-2015 15:39)rayden napisał(a):  Sprawdźcie status nagrody Smile U mnie już sent! Huh

U mnie tak samo Lol


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 03-11-2015 16:53

u mnie też wysłane Big Grin