Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adios123 - 26-10-2015 12:29

@[Gokano.com]
Literówkę zrobiłem w adresie Big Grin, jakby co to adres ten sam co jest u mnie w profilu Wink i w innych nagrodach.

http://scr.hu/3jfn/y4dit


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - marex112 - 26-10-2015 13:03

Kolega wyżej dobrze mówi, miałbym swój głośnik, bo już wpisałem dane (zrobiłem to bardzo szybko) - zrobiłem tą captche i kliknąłem żeby potwierdzić - serwery padły.
Potem odświeżałem jak porąbany - dalej padnięte serwy, po paru minutach - dziala, chcialem zamowic koszulke bo tylko chyba to zostalo (juz nie patrzylem na inne nagrody czy są dostepne bo się bałem że znowu mi sie przez te serwery nie uda)... no i to samo - potwierdziłem i serwery padły...
I to jest niby fair? Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 26-10-2015 13:07

(26-10-2015 13:03)marex112 napisał(a):  Kolega wyżej dobrze mówi, miałbym swój głośnik, bo już wpisałem dane (zrobiłem to bardzo szybko) - zrobiłem tą captche i kliknąłem żeby potwierdzić - serwery padły.
Potem odświeżałem jak porąbany - dalej padnięte serwy, po paru minutach - dziala, chcialem zamowic koszulke bo tylko chyba to zostalo (juz nie patrzylem na inne nagrody czy są dostepne bo się bałem że znowu mi sie przez te serwery nie uda)... no i to samo - potwierdziłem i serwery padły...
I to jest niby fair? Wink

Ale przepraszam, co tu jest nie fair, bo dalej nie rozumiem.


Co do misji to to jest dzisiejsza, po prostu daty misji są źle wyświetlane Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 26-10-2015 13:08

(26-10-2015 13:03)marex112 napisał(a):  Kolega wyżej dobrze mówi, miałbym swój głośnik, bo już wpisałem dane (zrobiłem to bardzo szybko) - zrobiłem tą captche i kliknąłem żeby potwierdzić - serwery padły.
Potem odświeżałem jak porąbany - dalej padnięte serwy, po paru minutach - dziala, chcialem zamowic koszulke bo tylko chyba to zostalo (juz nie patrzylem na inne nagrody czy są dostepne bo się bałem że znowu mi sie przez te serwery nie uda)... no i to samo - potwierdziłem i serwery padły...
I to jest niby fair? Wink

No ja mialem bardzo podobnie i dlatego trzeba zrobic automatyczny zapis tej nagrody gdy juz na nia klikniemy, pewnie na next restocku bedzie juz lepiej ale juz za dwa miechy moze byc ta sama historia jesli tego nie wprowadza.

To sa sekundy do ktorych dochodzi obciazenie sysytemu ktore nie pozwala na normalne korzystanie z serwisu i odebrania nagrody po szczesliwym trafieniu na RESTOCK. Mowicie, ze to jest normalne i takie cos sie bedzie zdarzac... Najlepiej po prostu uznac, ze wszystko gralo jak w zegarku i o nic nie trzeba sie martwic pff po co wy w ogole zmieniacie ten serwer...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 26-10-2015 13:10

(26-10-2015 12:29)adios123 napisał(a):  @[Gokano.com]
Literówkę zrobiłem w adresie Big Grin, jakby co to adres ten sam co jest u mnie w profilu Wink i w innych nagrodach.

http://scr.hu/3jfn/y4dit

Jest tyle nagród, że ciężko się szuka, bez podania twoich danych. Po prostu wyślij w pełni poprawny adres na maila: [email protected]. Nie dostaniesz odpowiedzi, ale nagroda zostanie wysłana na prawidłowy adres Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 26-10-2015 13:34

A jak zrobiłem literówkę w zamówieniu karty na Steam, to nie trzeba poprawiać bo i tak przyjdzie na maila?
BTW, kto prowadzi FP na FB? Polacy?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adios123 - 26-10-2015 14:26

napisałem maila, powinno być już wszystko okej Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 26-10-2015 15:21

Gokano, dobrze by było gdybyście naprawili captche na urządzeniach mobilnych. Nie działa ona poprawnie, wyświetla się tylko 1/4 :/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 26-10-2015 16:24

(26-10-2015 13:34)DorszGaming napisał(a):  A jak zrobiłem literówkę w zamówieniu karty na Steam, to nie trzeba poprawiać bo i tak przyjdzie na maila?
BTW, kto prowadzi FP na FB? Polacy?

Tak, Polacy Smile

(26-10-2015 15:21)banipunz napisał(a):  Gokano, dobrze by było gdybyście naprawili captche na urządzeniach mobilnych. Nie działa ona poprawnie, wyświetla się tylko 1/4 :/

Na telefonie i tak masz o wiele mniejsze szanse na wygraną, więc lepiej korzystaj z komputera podczas restocka.
A jeśli nie masz takiej opcji to może obróć telefon do pozycji poziomej


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - banipunz - 26-10-2015 18:02

(26-10-2015 16:24)Koja napisał(a):  
(26-10-2015 15:21)banipunz napisał(a):  Gokano, dobrze by było gdybyście naprawili captche na urządzeniach mobilnych. Nie działa ona poprawnie, wyświetla się tylko 1/4 :/

Na telefonie i tak masz o wiele mniejsze szanse na wygraną, więc lepiej korzystaj z komputera podczas restocka.
A jeśli nie masz takiej opcji to może obróć telefon do pozycji poziomej

Już nawet nie chodzi o restock, przy rejestracji też jest ten problem. Obrócenie telefonu nic nie daje