Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 26-10-2015 09:37

@up Wpisanie pierwszych lepszych danych (afvjvfgvhhc) wiazaloby sie z anulacja nagrody. Bo wtedy by to bylo nie fair wobec innych osob, ktore wpisuja swoj adres od razu i maja mniejsze szanse na wygrana.
Tak ciezko jest zrozumiec, ze nie tylko Ty chcialbys wygrac nagrode? Gdyby dali kazdemu to serwis nie istnialby juz dawno. O to chodzi w restocku, o rywalizacje - kto pierwszy ten lepszy. Jak sie cos nie podoba zawsze mozesz zrezygnowac z serwisu. Nikt Cie do tego nie zmusza Wink
Nie od dzisiaj wiadomo, ze ciezko w takich serwisach wyjsc na zero administratorom. Chyba jestes poczatkujacy w takiej dziedzinie Wink
Staraja sie jak moga, daja fajne nagrody. Ale widac, ze to za malo dla Ciebie. Jak przyslowie mowi "dac palec wezma cala reke". Przyjmij z pokora porazke i sprobuj nastepnym razem wygrac, a moze Ci sie poszczesci Wink

P.S Czy tylko ja nie mam dzisiaj zadania z pytaniem? Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adios123 - 26-10-2015 09:44

jestem na 3 restocku i za kazdym razem otrzymałem nagrodę, pocwiczcie refleks Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 26-10-2015 09:52

Staraja sie fakt, narazie w tym zeby bylY fajne i tanie nagrody pochlebia mi to ale jak moze byc kolego "FAIR" Skoro mamy taki FAIL. To juz nawet nie jest rywalizacja bo wiekszosc odswiezala strone co minute, dwie. Powiedz mi w takim razie gdzie jest fair kiedy ja koncze wpisywac dane i klikam do odebrania niby to juz nagrody, a tu BANG i out of stock albo...
[Obrazek: 12182522_1650201288569257_4347822461718672204_o.jpg]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 26-10-2015 09:59

@up
[Obrazek: 83ea0296dde2d35102aff65060c9ce43.625x390x1.jpg]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 26-10-2015 10:07

Wiem cris ze wszystko jest git jak dopisze szczescie i uda ci sie ta nagrode UPOLOWAC ale zrozum moje zazenowanie tymi problemami i ociagajacymi sie obietnicami wiedzac, ze zyski sa znikome a chce sie wprowadzac nowosci do serwisu, ktore kosztuja...

Ja podalem tylko mala propozycje niestety wy reagujecie na to bolem dupy z mojej strony bo jest niby fair ale uwierz, ze gdyby ta zmiana zaszla w systemie to wzrosla by ilosc zadowolonych. Bo nie sadze, ze dadza rade zmieniac serwery co miesiac na dwa razy wieksze ze wzgledu na ta popularnosc...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 26-10-2015 10:09

(26-10-2015 09:52)GAMEOVER2316 napisał(a):  Staraja sie fakt, narazie w tym zeby bylY fajne i tanie nagrody pochlebia .....[/url]

Ach te poldupki bola widac. Na ostatnim restocku wpisywalam 2x dane i dlugo wypelnialam captche z pomylki Wink I co? Wygralam, wiec widocznie slabo sie starales. Serwery na takich restockach czesto padaja, wiec to nic nadzwyczajnego. Posiedz dluzej w takich serwisach a moze placz sie skonczy. Zwiekszenie liczy pkt za dana nagrode nic nie da. Bo nie z tego admina wpada kasa, a za kliki w reklamy itp. Tongue Wez skoncz juz plakac, bo bardziej placzesz niz cala Polska po wyborach. Mnie to juz smieszy Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CMRR - 26-10-2015 10:11

(26-10-2015 09:52)GAMEOVER2316 napisał(a):  Staraja sie fakt, narazie w tym zeby bylY fajne i tanie nagrody pochlebia mi to ale jak moze byc kolego "FAIR" Skoro mamy taki FAIL. To juz nawet nie jest rywalizacja bo wiekszosc odswiezala strone co minute, dwie. Powiedz mi w takim razie gdzie jest fair kiedy ja koncze wpisywac dane i klikam do odebrania niby to juz nagrody, a tu BANG i out of stock albo...
[Obrazek: 12182522_1650201288569257_4347822461718672204_o.jpg]
Jak odświeżałeś co minutę to nic dziwnego, że nic nie wygrałeśIdea


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 26-10-2015 10:11

Założę się, że jakby naraz tyle ludzi zwaliło się na serwery google to i one miały by problem.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 26-10-2015 10:21

(26-10-2015 10:09)Roxi5017 napisał(a):  
(26-10-2015 09:52)GAMEOVER2316 napisał(a):  Staraja sie fakt, narazie w tym zeby bylY fajne i tanie nagrody pochlebia .....[/url]

Ach te poldupki bola widac. Na ostatnim restocku wpisywalam 2x dane i dlugo wypelnialam captche z pomylki Wink I co? Wygralam, wiec widocznie slabo sie starales. Serwery na takich restockach czesto padaja, wiec to nic nadzwyczajnego. Posiedz dluzej w takich serwisach a moze placz sie skonczy. Zwiekszenie liczy pkt za dana nagrode nic nie da. Bo nie z tego admina wpada kasa, a za kliki w reklamy itp. Tongue Wez skoncz juz plakac, bo bardziej placzesz niz cala Polska po wyborach. Mnie to juz smieszy Big Grin

(26-10-2015 10:11)CMRR napisał(a):  
(26-10-2015 09:52)GAMEOVER2316 napisał(a):  Staraja sie fakt, narazie w tym zeby bylY fajne i tanie nagrody pochlebia mi to ale jak moze byc kolego "FAIR" Skoro mamy taki FAIL. To juz nawet nie jest rywalizacja bo wiekszosc odswiezala strone co minute, dwie. Powiedz mi w takim razie gdzie jest fair kiedy ja koncze wpisywac dane i klikam do odebrania niby to juz nagrody, a tu BANG i out of stock albo...
[Obrazek: 12182522_1650201288569257_4347822461718672204_o.jpg]
Jak odświeżałeś co minutę to nic dziwnego, że nic nie wygrałeśIdea

CMRR nigdzie nie podpisalem, ze JA odswiezalem co minute.

Roxi, Zwiekszenie liczy pkt za dana nagrode nic nie da. Bo nie z tego admina wpada kasa, a za kliki w reklamy itp.
Otoz da, mam swoj rozum i nie musisz mi tlumaczyc za co wpada kasa, a za co nie. Zwiekszenie liczby pkt za dana nagrode
zwiekszylo by czas trwania restocku. Gokano napisalo ze czas w ktorym odbedzie sie restock nie ma znaczenia... Najlepiej niech dadza restock wczesnie rano i ciekawe ile bedzie wyswietlen nabitych, a pozniej o ile mniej nagrod do zdobycia na nast restocku. To jest biznes, a mi chodzi o fajna zmiane... I ten nazwany bol dupy jest u was odbierany tylko dlatego, ze gdy ja podaje propozycje zmiany, ty wychodzisz mi z tym ze i tak jest OK i fair, natomiast gdy ja podaje przyklady nie fair to wy prosto odpowiadacie co mi dolega...

Jesli chodzi o to padniecie strony, faktycznie jest to moj pierwszy serwis z nagrodami, ale czy na serio musze spodziewac sie zaraz tego ze wiekszosc z nas nie bedzie mogla wejsc na strone tylko dlatego ze Araby siedza na serwerze, a po jakims czasie do tego ze ten serwis upadnie?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CMRR - 26-10-2015 10:25

GAMEOVER2316
Wytłumacz mi jak zwiększenie pkt za nagrodę coś da administracji. Ja widzę 2 strony tego. Dobrą i złą.