Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! (/Temat-WYKONAM-Strony-Internetowe-Landing-Page-Profesjonalnie-szybko-i-tanio-114517)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - DENON - 06-02-2017 20:47

Forumowicz polecenia wart i to wcale nie jest żart ! Świetny kontrahent - to się czuje bo fajne strony buduje ! Z pewnością więc mam rację - z nim udane są transakcje ! U niego strony zamawiajcie , żadnych obaw nie miewajcie .


Cała transakcja odbyła się zgodnie z normami Unii Europejskiej . POLECAM !


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - antykt - 20-02-2017 23:57

hej mam robótke pisze na gadugadu


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Makabrycy - 12-04-2017 11:36

Bardzo dobra współpraca, polecam na 200% Smile


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - sir.jacoo - 27-04-2017 12:06

wyslalem pw


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Gremquen - 27-04-2017 18:40

(27-04-2017 12:06)sir.jacoo napisał(a):  wyslalem pw
a ja odpisałem Wink


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Makabrycy - 30-05-2017 16:38

kolejny projekt i kolejna pochwała dla Gremquena Smile super kontakt i wykonanie Smile dziękuje Smile


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - matimus - 08-06-2017 22:30

Super kontakt i profesjonalnie wykonana praca ! 10/10 Heart


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Gremquen - 15-06-2017 20:18

Uslugi zostały całkowicie zawieszone.

Dziękuje za okazane zaufanie oraz 100% pozytywnych opinii.


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - ToraTora - 30-07-2017 17:50

Napisałem na gg Wink


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Gremquen - 03-04-2020 21:24

Reaktywacja kwiecień 2020

Cześć!
Kilka lat temu oferowałem tutaj tworzenie stron WWW, Landing Page, sklepów e-commerce, pomagałem w konfiguracji stron, przenoszeniu, podpinaniu lockerów z sieci afiliacyjnych i tym podobne.

Z racji tego, jaka panuje obecnie sytuacja w kraju i na świecie, ja w pracy zawodowej mam pracę zdalną i dużo czasu, a moje plany na ten rok sięgają poświęcenia się usługom wymienionym powyżej w 100% na własny rachunek, reaktywuję swoją ofertę (poprosiłem moderatorów o otwarcie wątku, który kilka lat temu został zamknięty również na moją prośbę).

Wszelkie informacje w 1 poście, trzymajcie się zdrowo Smile