Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! (/Temat-WYKONAM-Strony-Internetowe-Landing-Page-Profesjonalnie-szybko-i-tanio-114517)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - ScroX - 23-06-2015 22:38

Jak najbardziej polecam ! Smile
Użytkownik niezmiernie pomocny Smile Coraz mniej takich !


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Gremquen - 26-06-2015 22:50

------- Wykonam blogi PPA/PPI/SUB za 50zł.--------
W skład usługi wchodzą:
-wgranie i instalacja skryptu Wordpress
-Wgranie i ewentualna modyfikacja szablonu (edycja HTML+CSS)
-wgranie i instalacja wtyczek ułatwiających pracę / poprawiających funkcjonalność strony
-Przygotowanie loga, lub całego headera na bloga
-Dodanie widżetu facebooka, viralki (jeśli posiadasz) i innych wtyczek.

Przed złożeniem zamówienia musisz posiadac już domenę i hosting. Mogą być u różnych rejestratorów.
Sam zajmę się ich konfiguracją.

Jeśli jeszcze ich nie posiadasz i chcesz się poradzić - pisz śmiało, a pomogę z wyborem.
Dane kontaktowe podane w 1szym poście.


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Pawlak093 - 27-06-2015 02:19

Jeżeli potrzebuje pomocy (głównie modyfikowanie skryptów), czegoś nie wiem zazwyczaj piszę do niego bo wiem, że otrzymam pomoc.

Polecam.


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - zbyszeq - 30-06-2015 23:52

Człowiek z honorem,
patriota jakich mało.
Wyróżnia się inteligencją na tle wszystkich innych,
doświadczeniem bije na głowę.
Zawsze ma czas,
a proponowane przez niego usługi wykonuje PROFESJONALNIE.
Szukasz osoby kompetentnej? Wybierz tego rycerza!


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Gremquen - 30-06-2015 23:54

(30-06-2015 23:52)zbyszeq napisał(a):  Człowiek z honorem,
patriota jakich mało.
Wyróżnia się inteligencją na tle wszystkich innych,
doświadczeniem bije na głowę.
Zawsze ma czas,
a proponowane przez niego usługi wykonuje PROFESJONALNIE.
Szukasz osoby kompetentnej? Wybierz tego rycerza!
Padłem Wink

Dziękuję za dotychczasowe opinie wszystkim klientom i zapraszam do korzystania z moich usług


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Rav656 - 08-07-2015 13:51

Jak najbardziej na plus. Szybko, solidnie i w dobrych pieniądzach. Mogę polecić z czystym sercem Wink


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Gremquen - 10-07-2015 22:10

Zapraszam Wink


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - holyplay - 13-08-2015 18:14

Korzystałem z usług już wiele razy i zawsze bez zarzutów.
Tanio, porządnie, dobry kontakt i mega krótki czas realizacji.


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - ScroX - 31-08-2015 11:27

Kolejny raz szybko i sprawna pomoc ! Smile
Bardzo polecam ! Smile


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Eldarix - 25-09-2015 20:04

Wszystko super Smile jestem zadowolony w 100% Big Grin