Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! (/Temat-WYKONAM-Strony-Internetowe-Landing-Page-Profesjonalnie-szybko-i-tanio-114517)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Gremquen - 22-05-2015 23:29

Cześć Smile

Mając kilkuletnie doświadczenie zawodowe, w tym jeszcze dłuższe freelancerskie (opinie w tym temacie już sprzed kilku lat) chciałbym zaoferować swoją pomoc przy tworzeniu stron internetowych i pochodnych.

Oferuję:
Tworzenie stron internetowych:
- pisanych od podstaw w HTML/CSS/JS - w pełni responsywne i wstępnie zoptymalizowane pod SEO
- Opartych na szablonach HTML z przystosowaniem pod klienta - jeśli strona nie musi mieć panelu administracyjnego, a aktualizacja treści ma się odbywać sporadycznie jest to tańsza opcja od poniższej (chodzi o cenę zakupu szablonu, średnio szablon HTML kosztuje $10 a taki sam pod wordpress już $70) - opcja idealna pod wizytówkę firmową
- opartych o CMS-y jak Wordpress - na szablonach, darmowych lub premium, z pełną konfiguracją i przystosowaniem pod klienta, również z edycją kodu źródłowego w celu indywidualizacji wyglądu
opartych na innych CMS-ach
- combo - łączę punkt drugi i ten ostatni - łączę skrypt CMS z szablonem HTML by zapewnić funkcjonalną stronę z panelem administracyjnym, systemem blogowym itp. // nie koduję szablonów pod Wordpressa

Sklepów internetowych
- Opartych na Prestashop - na darmowym lub płatnym szablonie z dostosowaniem pod Ciebie. Podpinam płatności, przygotowuję grafikę, tworzę kategorie, dostajesz sklep gotowy do dodawania produktów i promocji (teksty jak produkty dostarcza klient)
- Opartych na Woocommerce - j/w
- Opartych na innych skryptach w tym SaaS (np. shopify, shoper, shoplo, sky-shop itp.) - j/w

Landing Pages
- pisane od podstaw w HTML/CSS/JS zgodnie z zaleceniami klienta względem wyglądu i układu. Jeśli dostarczysz teksty to od razu je umieszczę, podepnę ofertę, dostaniesz LP gotowy do promocji
- oparte na CMS-ach m.in. Wordpress - j/w

Obsługa istniejących stron
naprawa, przyśpieszenie, przeniesienie, backup, podpięcie domeny pod serwer, zmiana DNS, podpięcie lockera, edycja wyglądu, kodu, wszelka pomoc, z którą początkujący może sobie nie poradzić Smile

Tworzę też podstawową grafikę jak logo czy bannery, jeśli chodzi o projekty jak całe strony, to gdy złożysz zamówienie kontaktuje się ze swoim znajomym grafikiem, który wszystko projektuje, a ja to potem tnę i koduję - całość jego pracy nadzoruję ja, ty kontaktujesz się tylko ze mną dla swojej wygody, a Tobie po zaprojektowaniu strony wysyłam projekt do akceptacji - jeśli nie wymagasz poprawek zabieram się do zamieniania projektu PSD w kod.


Napisz jeśli chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak postawić stronę, lub już ją postawiłeś, ale nie umiesz jej zmodyfikować, podpiąć oferty, czy masz inny problem - jestem pewien, że się dogadamy Smile Opinie w temacie sprzed kilku lat świadczą o moim doświadczeniu, a ceny są na prawdę niewygórowane Smile

Kontakt: Priv, GG: 52833538, mail adrian.jagiello|malpa|hotmail.com
Pozdrawiam,


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - SurpriseYT - 22-05-2015 23:45

Chciałem bardzo polecić tego użytkownika!

Bardzo szybkie wykonanie i reakcja! Napisałem do niego 2 dni temu i już mam skończoną stronę! ale łączny czas to 3h! reszta to delikatne poprawki jak kolory czy nauka posługiwania się zapleczem.

Widać że zna się na rzeczy, ponieważ na bieżąco poprawiał to co pisałem. 2 minuty i już widać poprawki o których mu wspominałem.

Kontakt wzorowy i kulturalny.
Cena bardzo niska! zwłaszcza za standart wykonania!

Będę wracać i na bank polecać innym usługi Gremquen Wink


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Loretin21 - 23-05-2015 22:16

Również gorąco polecam ! Mega kontakt mega wykonanie . Cena naprawde rozsądna jak za otrzymaną usługę !

Wielki Pozytyw ! Profesjonalne wykonanie .

Pozdrawiam


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - twnt22 - 24-05-2015 09:37

Super wykonane, czas realizacji ~3 dni. Świetny kontakt. POLECAM


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - zbyszeq - 24-05-2015 23:11

najlepsze ceny w internecie, kontakt jak i realizacja błyskawiczna.
Pełny profesjonalizm.


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - holyplay - 02-06-2015 10:22

Również polecam użytkownika, świetny kontakt - odpisuje na maile po sekundzie, szybka realizacja.
Pozdrawiam


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Gremquen - 13-06-2015 12:55

Zapraszam do kontaktu.
Przez ten weekend dla kazdego zniżka Wink
Landing Page od 80zł


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - michal86ole - 19-06-2015 07:34

Współpracuję z kolegą w kilku projektach które są wdrażane na bieżąco do oferty Subservices.pl i mogę napisać, że z każdym kolejnym LP widać co raz większe postępy Wink Polecam!


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - ScroX - 21-06-2015 16:35

Pełna skrzynka , dodatkowo fajnie jakbyś odpisał na poprzednią wiadomość Wink


RE: [WYKONAM] Strony Internetowe, Landing Page. Profesjonalnie, szybko i tanio! - Gremquen - 21-06-2015 19:27

(21-06-2015 16:35)ScroX napisał(a):  Pełna skrzynka , dodatkowo fajnie jakbyś odpisał na poprzednią wiadomość Wink
Skrzynka wyczyszczona, na wiadomość również odpisałem Smile