Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
500 fanów facebook za 5 zł! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 500 fanów facebook za 5 zł! (/Temat-500-fanow-facebook-za-5-zl-114442)



500 fanów facebook za 5 zł! - patulsky1337 - 21-05-2015 20:00

[Obrazek: facebook-banner.png]

Fani najwyższej jakości!

1.Nazwa przedmiotu : 500 fanów facebook za 5 zł!
2.Opis przedmiotu : Realni, polscy fani na facebooku. Co wyróżnia mnie od konkurencji z takich serwisów jak allegro?

- Niższa cena.
- Fani to 99% prawdziwych kont, 99,9% polacy.
- Bardzo szybki czas realizacji i kontakt prawie całą dobę ( pod GG, na PW i pod tym tematem).
- Fani nie pochodzą z żadnych serwisów wymiany lików- są oni ręcznie zapraszani wśród realnych znajomych- dysponuje wieloma zapleczami w postaci kont Facebook z znajomymi, FanPage i grupami.
- Więcej fanów niż zamawiałeś- z reguły może się zdarzyć, że odchylenie będzie wynosiło nawet kilkaset fanów.
- Możliwy dobór targetu ( 1 zł dopłaty).
- Elastyczność sposobu zapłaty za towar ( Konto bankowe i paypal- ale jeśli chcesz zapłacić inną ścieżką np. doładowaniem, jakąś kartą czy PSC- albo nawet się czymś wymienić- pisz, może się dogadamy).
- PRZY WIĘKSZYCH ZAMÓWIENIACH MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI!

Poniżej przedstawiam zdobycie 2600 polskich fanów w 4 dni od rozpoczęcia promocji.

Oferuje zwrot pieniędzy nawet jeśli dostarczę Ci jednego fana mniej niż zapewniałem.

Max. 5 pakietów/zamówienie.

3.Zdjęcia :

[Obrazek: tZrTsH0.png]

4.Kontakt :PW, pod tym tematem, GG.
5.Cena : Cena 5 zł za pakiet.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Konto bankowe, PayPal.

Wystartuj dobrze z swoim FP już dzisiaj!


RE: 500 fanów facebook za 5 zł! - patulsky1337 - 22-05-2015 16:44

SPRZEDAŻ WSTRZYMANA DO ODWOŁANIA

Nie spodziewałem się tak dużego zainteresowania- dużo osób zamówiło dlatego muszę najpierw ogarnąć ich zamówienia.

W kilka dni po zrealizowaniu ich zamówień startuje z dalszą sprzedażą Wink


RE: 500 fanów facebook za 5 zł! - Jacuss - 22-05-2015 19:21

Nie spadają w ogóle?


RE: 500 fanów facebook za 5 zł! - komorxd - 22-05-2015 20:55

właśnie, jak jest z tym spadaniem nieaktywnych fanów


RE: 500 fanów facebook za 5 zł! - szczygielek - 22-05-2015 21:03

już wstrzymany handel ? Big Grin chetny jestem, dopłace za ekspres ;D


RE: 500 fanów facebook za 5 zł! - patulsky1337 - 23-05-2015 07:08

(22-05-2015 21:03)szczygielek napisał(a):  już wstrzymany handel ? Big Grin chetny jestem, dopłace za ekspres ;D

Wstrzymany, ale tylko chwilowo- po prostu strasznie dużo zamówień dostałem już pierwszego dnia. Dodatkowo jeden klient dał mi do wypromowania FP bez konkretnej zawartości i pod fake content... więc ciężko ludzi namówić do jego polubienia i ruszenia kolejki do przodu ale jakoś idzie.

Dlatego po wznowieniu sprzedaży- ogłaszam co następuje:

Mam prawo do odmówienia promocji FP ( zwracam pieniądze jeśli link do FP wysłałeś mi po ich wysłaniu) bez podania konkretnego powodu. Zasada ta będzie obowiązywać od przyszłego tygodnia.


500 fanów facebook za 5 zł! - surfer0700 - 06-06-2015 13:25

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.