Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Suby i inne dochody - Jak rozliczyć ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Suby i inne dochody - Jak rozliczyć ? (/Temat-Suby-i-inne-dochody-Jak-rozliczyc-114384)

Strony: 1 2


RE: Suby i inne dochody - Jak rozliczyć ? - rachman - 26-05-2015 22:15

Cytat:Może i rachman masz rację - bo odliczenia to już wyższa jazda - US interesuje podatek, a wszystko co chcesz odliczyć, to już na tapetę biorą.
To raczej proste ale jak ktoś podstaw nie zna nawet to nie będzie umiał się wykręcić od DG skoro działa w celu osiągnięcia dochodu, ma w związku z tym wydatki = działa w sposób zorganizowany, ciągły. Jaki US mu nie dopali rej DG? To jak łowić ryby i je wypuszczać Smile musiałby mieć szczęście. Tylko zazdrościć wtedy takiego urzędu.

Cytat:Czy pod DG ? - jeśli ktoś ma pracę stała - nie musi zakładać DG.
Większego brednio-związku nie słyszałem już dawno aleś mnie rozbawił, dzięki beka
Jak się mylę to podaj mi jakieś źródło to uaktualnię wiedzę, zwrócę honor i się pokalam ale serio nie widzę związku a tym bardziej podstaw by tak twierdzić...

Cytat:Każdy przypadek należy traktować indywidualnie i najlepiej każdy powinien udać się do biura rachunkowego lub podpytać dobrej księgowej.
A nie lepiej za friko na KIP albo do US zadzwonić? Aż tak ta sytuacja nie jest skomplikowana. Co najwyżej po usłyszeniu od urzędu że jednak mają zamiar to potraktować jako dg bym się poradził jak zminimalizować konsekwencje.


RE: Suby i inne dochody - Jak rozliczyć ? - ScroX - 30-05-2015 23:03

Czyli co z subów rozliczę się normalnie bo mam rachunki ?

A z sprzedaży poradników ? Jak mam to zrobić żeby wszystko grało? generalnie na koncie Polskim mam dopiero 2500 zł od początku roku, na Paypalu mam 1700, ( wiem że do wykrycia Paypal jest cięzki )
Czy nawet jeżeli przekroczę tą kwotę wolna od podatku to mogę się raz rozliczyć pod koniec roku czy muszę co miesiąć płacić cholerne składki o których nie mam pojęcia ?


RE: Suby i inne dochody - Jak rozliczyć ? - twardy - 31-05-2015 00:32

Mozesz na koniec roku. Tylko czy do sprzedazy poradnikow nie powinienes miec dzialalnosci gospodarczej?


RE: Suby i inne dochody - Jak rozliczyć ? - colway - 31-05-2015 09:33

Raczej nie trzeba mieć działalności