Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja captcha przy logowaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Weryfikacja captcha przy logowaniu (/Temat-Weryfikacja-captcha-przy-logowaniu-114267)



Weryfikacja captcha przy logowaniu - MaLiN - 18-05-2015 21:23

Przez ostatnie kilka dni, chcąc się zalogować na zc, wyskakiwał komunikat, aby podać captcha. Znajomy również ma podobny problem. Czy komus się to również zdarzyło?

Problem jest tylko na zarabiam.com - reszta stron, czy też forów działa poprawnie.


RE: Weryfikacja captcha przy logowaniu - Admin - 18-05-2015 21:36

Zarabiam.com nie wymaga podczas logowania wpisywania captchy, jakiś syf zainstalować musiałeś (przyśpieszacze przeglądarek etc).


RE: Weryfikacja captcha przy logowaniu - LordBeaK - 18-05-2015 21:56

Tez tak mialem. zrob scan komputera i wyczysc ccleanerem.


RE: Weryfikacja captcha przy logowaniu - DzejkobPL - 18-05-2015 21:58

A może była to Captcha CloudFlare? Mi wyskakiwała ona na Aero2.

Wygląda ona mniej więcej tak:

[Obrazek: MNhmkMd.png]


RE: Weryfikacja captcha przy logowaniu - MilanFan - 18-05-2015 22:03

Nie zmieniasz przypadkiem w międzyczasie IP? Wink


RE: Weryfikacja captcha przy logowaniu - rachman - 18-05-2015 22:46

jadę na aero2 i mam często tak jak pokazał na screenie @DzejkobPL, już przywykłem Wink szczególnie kraniki btc mi tak blokuje


RE: Weryfikacja captcha przy logowaniu - MaLiN - 18-05-2015 23:52

(18-05-2015 22:03)MilanFan napisał(a):  Nie zmieniasz przypadkiem w międzyczasie IP? Wink

Właśnie nie. Chyba - już był taki problem, że powtarzało się Ip u mnie z innym użytkownikiem. Mam internet bezprzewodowy w cyfrowym polsacie i właśnie cloudflare mi się pojawia


RE: Weryfikacja captcha przy logowaniu - prelude - 19-05-2015 07:49

potwierdzamSmile cyfrowy polsatSmile nie tylko na zc, ale roznych subach/sms równiez. Czasami seria własnie po zmianie ip, tzn. jestem zalogowany, zmieniam ip i wyskakujeSmile normalne raczej.


RE: Weryfikacja captcha przy logowaniu - Admin - 19-05-2015 10:21

widzisz, mówiłem że zarabiam.com nie ma z tym nic wspólnego Tongue


RE: Weryfikacja captcha przy logowaniu - MaLiN - 19-05-2015 10:31

No, ale i tak dziwnie, bo kolega nie ma cyfrowego polsatu, a też ma taki sam problem Tongue