Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie (/Temat-Poradnik-Zdobywanie-ruchu-na-subach-PPA-skracaczach-wlasnej-stronie-114215)



[Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - broofie - 17-05-2015 21:31

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży: Sposob przedstawiajacy metode na pozyskanie duzego ruchu na subach czy czymkolwiek innym.
2. Opis (Wszelkie szczegóły dotyczące przedmiotu sprzedaży tj. źródło pozyskania, ilość sprzedawanych sztuk, itp).
Sprzedaje max dwie sztuki, zrodlo pozyskania: wiedza i doswiadczenie zdobyte w dziedzinie internetowego earningu
3. Zdjęcia/Screeny: -
4. Cena: 90zl TYLKO 2 SZTUKI
5. Kontakt: Tutaj na pw tylko i wylacznie
Metoda zaplaty: paypal

Metoda przedstawia sposob na latwy sposob pozyskiwania ruchu na swoja strone przy niskim nakladzie pracy.


RE: [Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - surfer0700 - 17-05-2015 22:12

Dostałem poradnik do recenzji. ~1,5 strony A4. W dokumencie znajdziemy tekst opisujący sposób na promowanie naszych wpisów / postów / komentarzy. Generalnie jedna strona była poruszana na forum, drugą znałem, natomiast reszta była dla mnie nowością. Myślę że sposób na promowanie ciekawy i prosty, ale ta KOLOSALNA cena? Skąd aż 120 - 140 złotych za linki do stron, z których kilka było poruszanych na forum? Nie wiem. To nie jest poradnik na zarobek, a na promocję, więc na samym poradniku bez jakiegoś naszego zaangażowania i samodzielnej twórczości nie zarobimy.


RE: [Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - Szrejter - 17-05-2015 22:18

Jeżeli cena spadnie i będzie mi odpowiadac to wezme Smile


RE: [Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - DeoRIP - 17-05-2015 22:24

To samo co szrejter


RE: [Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - broofie - 17-05-2015 23:06

Cena jak najbardziej proporcjonalna do szacowanych zarobkow. Mogę spuścić do 90zl, niżej wg mnie nie ma sensu schodzić ze wzgledu na latwe odrobienie tej kwoty.
Tak jak wspomnial surfer i wspomnialem ja, jest to sposób na pozyskiwanie ruchu, wiec to samo co w przypadku spamu w grupach, należy uruchomić wyobraźnię aby zachęcić potencjalnych odbiorców do wysłania SMS'a.


RE: [Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - surfer0700 - 17-05-2015 23:09

Ale zarobków co do czego? Przecież to nie sposób na zarobek tylko na pozyskiwanie ruchu Smile


RE: [Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - broofie - 17-05-2015 23:21

Spamujac na grupach FB czy na profilach osób również zdobywasz ruch. Tutaj panuje ta sama zasada, masz dobry i przekonywujacy tekst to i zarobki będą wysokie. W twój link klikna osoby- tak samo jak w przypadku innych sposobów promocji- zainteresowane produktem, wiec nie jest to generowanie gownianego i nic nie wartego ruchu.
Zarobki względem czasu na pewno będą wysokie, w jeden dzień jeśli ogarniemy sprawę można wiele wyciągnąć.
Jeśli ktoś posiada viralke lub ma LP pod nadchodzące wydarzenia to jest to idealny sposób na jego promocje.
Jak będę miał chwile wolnego czasu to postaram się podzialac w temacie w celu udowodnienia, ze nie rzucam slow na wiatr. Screen oczywiście będzie.


RE: [Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - prawego - 18-05-2015 14:42

Metoda pomaga też w zdobywaniu linków do pozycjonowania, dofollow?


RE: [Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - broofie - 19-05-2015 13:25

FB widze nie spi. Sprzedaz wstrzymuje.


[Poradnik] Zdobywanie ruchu na subach/PPA/skracaczach/wlasnej stronie - surfer0700 - 21-05-2015 09:52

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.