Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdBrook - konkurent TrafficMonson - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AdBrook - konkurent TrafficMonson (/Temat-AdBrook-konkurent-TrafficMonson-114101)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - Miedziany - 20-10-2015 19:49

Witam, obliczy mi ktoś ile musze zainwestować żeby dziennie zarabiać a czysto 20$ ?


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - dariuszxdd - 20-10-2015 20:48

miedziany są kalkulatory Smile Napisz do swojego Sponsora. na pewno ci podeślę Smile
Jeżeli tego nie zrobi to pisz śmiało


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - NEXT86x - 20-10-2015 23:35

Testowa wpłata BTC nie dotarła od poniedziałku, zero odpowiedzi z supportu, do kogo ewentualnie jeszcze można pisać?


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - Proel - 21-10-2015 00:24

Radziłbym dobrze rozważyć inwestycje obecnie w programie.


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - dariuszxdd - 21-10-2015 07:21

NEXT86x napisz do Oz Luke Pomoże ci naszybciej jak będzie mógł Smile
A także dołączajcie do grup na facebooku one nie gryzą Smile
Oficjalna Polska Grupa AdBrook > https://www.facebook.com/groups/378526615674645/

Pozdrawiam


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - overlord25 - 21-10-2015 09:13

(21-10-2015 00:24)Proel napisał(a):  Radziłbym dobrze rozważyć inwestycje obecnie w programie.

Zgadzam się z tobą trzeba teraz uważać Smile przez parę miesięcy dobrze wszystko szło a teraz niektórzy mają problemy z wypłatami i jeszcze w dodatku zmniejszyli wypłatę do 100$ dziennie Smile


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - dariuszxdd - 21-10-2015 09:40

Bo AdBrook widzi jak jego konkurent ( nie mówię o TrafficMonsoon bo to wyższa liga) ale o HQ.
Oni od początku mają limity i teraz już przewyższyli AdBrook. i powoli zwiększają limity wypłat a AdBrook robi odwrotnie . najpierw nałąpał tak zwanych wielkich inwestorów i widzi że sporo z nich juz ma ładnie obrócony kapitał i żeby chronić budżet to ustawiają limity..
Bardziej powinno to ucieszyć średnich i mniejszych ludzi którzy zakupują tam paczki w mniejszych ilościach.
Z kolei w HQ od początku wiadomo jakie są zasady i właśnie dlatego ludzie tam się pchają bo wiedzą że są limity i kapitał nie jest mocno narażony. i kiedy widać duży bufor, to Admin popuszcza pasa i zwiększa limit dziennych wypłat Smile
To by było za piękne żeby adbrook bez żadnych limitów wypłacał cały czas takie pieniądze przy ich stopie ...
Ten program jeszcze będzie działał zapewne długi czas, ale żeby był stabilny potrzebne są zmiany..


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - Admek69 - 21-10-2015 13:25

Zleciłem wypłatę 5$ na BTC, kasa doszła po ok 30 min. Jednak obecnie się wstrzymuje z re-inwestycja do czasu aż się program ustabilizuje.


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - Miko93PL - 21-10-2015 13:30

Mi wypłata doszło w 10 sekund na OkPay to jeszcze nie koniec tego programu Smile


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - xaxaxa - 21-10-2015 13:39

A jak nie mam zadnej strony itp itd, to po co mi wyswietlenia?
Druga sprawa jak kupie te adpacki za 10$ to jakis jest zwrot i po ilu?